На Тернопільщині відбувся конкурс малюнка на спортивну тематику серед спеціалізованих навчальних закладів

24 лютого 13:30
Переглядів: 617
Малюнок

На Тернопільщині впродовж січня-лютого тривав обласний  конкурс малюнка на спортивну тематику серед дітей-вихованців спеціалізованих навчальних закладів. Проводився захід з метою популяризації фізичної культури і спорту та заохочення дітлахів до щоденних занять фізичною культурою і спортом. Перед художниками різного віку було поставлено завдання за допомогою  олівця чи фарб розповісти про своє бачення здорового способу життя, улюблений вид спорту та спортивні уподобання.

Так, учасники конкурсі з Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку захоплюються гімнастикою та ковзанярським спортом. Свої уподобання вони відобразили у малюнках. Переможцем серед дітей цього закладу стала Семенець Надія, друге місце посів Єрік Шуфляда.

Діти з Теребовлянського навчально-виховного комплексу Тернопільської обласної ради полюбляють грати у волейбол, пляжний футбол та кататись на лижах. Відтворивши такі види спорту в своїх роботах, перше місце зайняла Ольга Сороцька, друге – Максим Сагаль, третє – Марія Рептак.

Переможці та призери отримають грамоти та призи від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: