На Тернопільщині відбувся обласний турнір з футболу серед ветеранів присвячений Дню захисника України

22 жовтня 10:30
Переглядів: 143
Футбол

VI традиційний обласний турнір з футболу серед ветеранів 40 років і старших, присвячений створенню УПА, Дню Українського козацтва та Дню захисника України, відбувся в Коропці, що на Монастирищині. У змаганнях взяли участь команди «Збруч» (смт. Підволочиськ), «Ветеран 2010» (смт. Козова), «Лисоня» (м. Бережани), «Дністер» (смт. Коропець).

Переможцем футбольних баталій стала команда «Лисоня» з міста Бережани. Друге місце зайняла команда «Збруч» (смт. Підволочиськ), третє місце посіли господарі турніру – представники команди «Дністер» із смт. Коропець, а четвертими були футболісти з команди «Ветеран 2010» (смт. Козова).

Організаторами турніру виступили департамент сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації, Коропецька селищна рада, Коропецька ОДЮСШ для дітей та дітей-сиріт.

Церемонія нагородження відбувалась за сприяння департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА, Коропецької селищної ради, Федерації футболу Тернопільської області, відділу з питань фізичної культури і спорту Монастириської РДА, місцевих підприємців.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: