На Тернопільщині відбувся традиціний турнір з боротьби пам’яті Короля та Бойка

10 жовтня 13:00
Переглядів: 139
Боротьба

01-02 жовтня у Збаражі в дванадцяте  відбувся традиційний, міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті майстрів спорту Олександра Короля та Назарія Бойка. Змагання були організовані СК «Чемпіон»(президент клубу Петро Король ) . У турнірі прийняли участь закордонні збірні команди Німеччини (м. Луккенвальде) Словаччини (м. Кошице), ; Польщі ( м. Тересін) , Молдови, та  команди областей та міст України : м. Київ, Одеська обл., Сумська обл., Вінницька обл. , Рівненська обл., Хмельницька обл.,  Чернівецька обл., Івано-Франківська обл., Львівська обл. , Житомирська обл., Тернопільська обл., м. Збараж (СК «Чемпіон», Збаразька РК ДЮСШ )– господарі змагань.Загальна кількість учасників 185 чоловік.

Змагання проходили по трьом віковим групам : серед юнаків 2005-2007рр.н. та кадетів 2002-2003рр.н., 2000-2001рр.н.     за системою до двох поразок , це дало змогу юним борцям провести більше змагальних поєдинків , проявити свої кращі  борцівські  якості та отримати турнірний  досвід боротьби із спортсменами країн Європи.

Під час відкриття традиційного турніру мер Збаража вручив нагрудний знак “Почесного громадянина Збаража” організатору турніру Петру Королю

Гарна організація відкриття турніру, його проведення , церемонія нагородження переможців та призерів , дала змогу  відчути атмосферу великого  свята боротьби, а запеклі  сутички, емоції вболівальників додали свого яскравого забарвлення змаганням.

Чемпіони та призери змагань

Вагова категорія до 27 кг.

1.м. – Хариш Владислав, м. Збараж ;

2м. – Іванчук Олександр, м. Вижниця (Чернівецька обл..) ;

3м. – Григоришин Олександр, м. Чернівці.

Вагова категорія до 29 кг.

1.м. – Федчишин Богдан, м. Збараж ;

2м. – Григоряк Назар, м. Збараж;

3м. – Степанов Сергій, м. Рівне .

Вагова категорія до 37 кг.

1м.  – Бастюк Богдан, м. Збараж;

2м. – Біліченко Юрій, м. Тернопіль;

3м.- Нікіфорчук Ростислав ,м. Одеса;.

Вагова категорія до 66 кг

1м. – Кожухар Юрій, м. Кам’янець Подільський ;

2м - Пожогін Владислав, м.Збараж;

3м. – Філімонов Вадим, м. Львів.

2002-2003рр.н.

Вагова категорія до 35 кг.

1м.  – Вовк Юрій, м. Збараж;

2м. – Григоришин Валентин, м. Чернівці;

3м.- Мидловець Ярослав, м. Олевськ.

Вагова категорія до 38 кг.

1м – Ткач Андрій, м. Збараж;

2м. – Крупський Вадим, м. Збараж;

3м. – Кибукевич Павло, м. Рокитно

Вагова категорія до 42 кг.

1м. – Абрамов Владислав, м. Київ;

2м-  Лангер Моріц, м. Люкенвальде(Німеччина)

3м. – Гринківський Олександр, м. Київ.

Вагова категорія до 47 кг.

1м. – Абрамов Микита, м. Київ.

2м. – Ключка Олег,  м. Збараж;

3м. – Сваричевський Андрій, м. Львів.

Вагова категорія до 50 кг.

1м.- Коломієць Влад, м. Шумськ.

2м- Махмуд Філіп м. Люкенвальде(Німеччина);

3м. – Антонюк Андрій, м. Борщів.

Вагова категорія до 54 кг.

1м.- Бебко Олександр, м. Збараж;

2м- Демкович Андрій,м. Теребовля;

3м. – Жолнерчук Віталій, м. Олевськ.

Вагова категорія до 58 кг.

1м. –Гол Аллан, м. Люкенвальде  (Німеччина) ;

2м – Соломинко Назар, м. Теребовля;

3м.- Чужицький Патрік, м. Тересін (Польща)

Вагова категорія до 69 кг

1м. – Храб Михайло, м. Чернівці;

2м. – Кириченко Євген, м. Хмельницький;

3м. – Щрьодер Ріхард,  м. Люкенвальде  (Німеччина) ; .

Вагова категорія до 76 кг

1м. –Вишняк Олександр, м. Чернівці;

2м.- Халерський Матеус, м. Тересін (Польща);

3м. – Батарон Єгор, м. Київ.

Вагова категорія до 85 кг

1м. – Ричко Роман, м. Київ;

2м.-  Урсакі Владислав, м. Одеса;

3м. – Антонак Куберт, м. Тересін (Польща);

Головний суддя: Євген Король

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: