На Тернопільщині відремонтують понад півтори тисячі спортивних майданчиків

03 квітня 17:11
Переглядів: 73
майданчик

1 квітня стартував Всеукраїнський місячник "Спорт для всіх – спільна турбота", організаторами якого щороку виступають Міністерство молоді та спорту України і Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Головною метою таких заходів є покращання умов для регулярних масових занять фізичною культурою різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку. Будуть впорядковуватись та облаштовуватись спортивні майданчики, щоб підготувати їх до весняно-літнього сезону, проводитиметься інформаційно-пропагандистська кампанія з метою привернення уваги громадськості, державних та недержавних установ і організацій, засобів масової інформації до питань створення належних умов для щоденних занять населення фізичною культурою.

На Тернопільщині заплановано впорядкувати та облаштувати для занять фізичною культурою та спортом 800 майданчиків на балансі учбових закладів, 640 майданчиків за місцем проживання, 80 майданчиків у місцях масового відпочинку населення. До проведення Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх — спільна турбота" заплановано залучити 15200 чоловік населення.

50 найактивніших волонтерів отримають сувеніри від Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", переможець і призери акції будуть нагороджені кубками та дипломами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: