На Тернопільщині визначились фіналісти футбольних баталій в рамках "Дворових Олімпійських ігор"

02 жовтня 10:02
Переглядів: 128
Футбол

Завершився перший етап футбольних турнірів у програмі «Дворові Олімпійські ігри». Відбуваються такі спортивні змагання на оновлених універсальних спортивних майданчиках. Так, 28 вересня у футбольних баталіях, які проходилина майданчику на вулиці 15 Квітня, 35, зустрічалися три команди з мікрорайону «БАМ».

Почесним гостем футбольного свята став Андрій Кондзьолка - чемпіон та бронзовий призер Чемпіонату Європи серед студентських команд, бронзовий призер Чемпіонату України серед команд Другої ліги, багаторазовий чемпіон області, капітан команди ФК «Тернопіль», який, звертаючись до юних футболістів, висловив надію, що вони на цьому не зупинятимуться і гратимуть у найкращих клубах світу.

Після напруженої гри команди у турнірній таблиці розмістились таким чином: перше місце з рахунком 4 очки посіла команда «Звірі з БАМу»; друге місце у команди «БАМ», яка набрала 3 очки, третьою була команда «Фателіті» (1 очко).

Кращими гравцями гри стали: Купчик А. («Звірі з БАМу»), Коцюба Д. («БАМ») та Євець М. («Фателіті»).

Ще один турнір відбувся наступного на майданчику, що на Вербицького, 6. Заявки про участь у цих змаганнях подали 6 команд мікрорайону «Східний». Суддею та почесним гостем заходу був Назар Стецюк - студент факультету фізичного виховання ТНПУ імені В.Гнатюка, бронзовий призер дитячо-юнацької футбольної ліги, гравець ФК «Нива» (Теребовля).

Результати зустрічей: І місце, 9 очок -«Канада»; ІІ місце , 4 очки – «Леви»; ІІІ місце, 3 очка –«Коновальця».

Найрезультативніші гравці турніру: Медвідь Арсен, Курпіта Павло, Сташків Арсен, Ходаковський Тарас, Бронецький Віталій («Канада»).

За нагороди і звання чемпіона міста з футболу у програмі «Дворові Олімпійські ігри» у фіналі змагатимуться команди: «Звірі з Баму» ( мікрорайон «БАМ»), «Канада» («Канада»), «12 школа» ( «Дружба»), «Нива Східний» («Східний»), «Чемпіон» («Центр»).

«Метою таких спортивних заходів є не тільки популяризація здорового способу життя серед дітей та молоді, підвищення спортивної майстерності юних футболістів, а й вилучення дітей з вуличного середовища, профілактика негативних соціальних явищ»,- зазначила директор Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Галина Федорович. - Зустрічі з відомими спортсменами стимулюють юних тернополян до праці над собою у досягненні таких спортивних висот, як і їхні кумири.»

Додамо, що в жовтні  в рамках «Дворових Олімпійських ігор» відбудуться турніри з флорболу, стрітболу та волейболу. Організатором заходів виступає Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: