На Тернопільщині збудували сучасний футбольний стадіон

07 грудня 18:30
Переглядів: 147
Стадіон

Дотримав своєї обіцянки директор ПАП "Добрий самарянин" Володимир Кравець і забезпечив будівництво нового стадіону у селищі Вишнівець вартістю 2 млн. 600 тис. грн.

Спортивний об’єкт громада отримує з усіма найсучаснішими умовами для проведення змагань та комфортного їх перегляду.

Стадіон освітлюється, обладнується електронне табло, встановлені трибуни критого типу, розраховані на 1500 посадочних місць. Футбольне поле має газонне покриття з автоматичною системою поливу, облаштовують гумові доріжки. Для спортсменів передбачено 12 душових кабінок, а також туалети — окремо для спортсменів, окремо для глядачів.

Цей стадіон — власність Вишнівецької громади, його орендує ПАП "Добрий самарянин" і сплачує ще по десять тисяч гривень. Попри це, вкладає в сотні разів більше коштів, аби громада мала достойний спортивний об’єкт.

Коли очільники приватного агропромислового підприємства "Добрий самарянин" взялися за капітальне будівництво Вишнівецького стадіону, то подумали і про дітей, яких братимуть із собою дорослі, щоб подивитися футбольний матч чи легкоатлетичні забіги. Так з’явився і сучасний дитячий майданчик: гойдалки, каруселі, гірки. Випробування на надійність майданчик вже пройшов цієї осені.

— До проекту нового стадіону ми підійшли з усією відповідальністю, шукали найкращі матеріали, спеціалістів, радилися з фахівцями, аби створити усі умови для спортсменів і глядачів. Зрозуміло, що інфраструктура спортивного об’єкту мала враховувати побажання і потреб усіх категорій вишнівчан, особливо дітей, відповідно, з’явилася ідея доповнити проект і майданчиком. Я сподіваюся, що цей стадіон стане у нагоді спортсменам, дозволить проводити різного роду змагання, а головне — залучить молодь до здорового способу життя, - наголошує Володимир Кравець

І Вишнівець, і навколишні села уже добре знайомі з відповідальним підприємством "Добрий самарянин", яке постійно реалізовує соціальні проекти та завжди відгукується на потреби громад. Тому хорошою новиною стане для мешканців те, що Володимир Кравець йде на вибори у голови Вишнівецької громади.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: