На Тернопільщині змагались борці з усієї України і Польщі

01 грудня 11:30
Переглядів: 72
Боротьба

220 борців з України та Польщі змагалися у 16 вагових категоріях за звання кращих у ХХІIІ відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби пам’яті відомого тренера Богдана Сцібайла. Такі змагання серед юнаків та дівчат 1999-2005 років народження відбулись у Тернополі. Учасниками їх стали представники 22 команд з Одеси, Кривого Рогу, Києва, Білої Церкви, Чернівців, Львова, Кам’янця-Подільського та інших міст України, а також із Варшави (Польща).

Щодо здобутків спортсменів з Тернополя, то золоті нагороди вибороли Сергій Подолянюк (вагова категорія 38 кг), Володимир Рибін (вагова категорія 50 кг) та Аліна Сивак (вагова категорія 54 кг). Срібними призерами стали Роман Драбюк (вагова категорія 26 кг) та Олег Яковенко (вагова категорія 35 кг). «Бронзою» нагороджені Денис Канюка, Олег Копистянський (вагова категорія 85 кг) та Данило Стасюк (вагова категорія 100 кг).

Відзначились на турнірі і борці зі Збаража – вихованці Збаразької РК ДЮСШ під керівництвом тренера Петра Короля(на фото). Перемогу здобули Назар Григоряк (вагова категорія 26 кг) та Олег Ключка (вагова категорія 42 кг). Друге місце посів Богдан Бастюк (вагова категорія 32 кг). Бронзові медалі завоювали Богдан Федчишин (вагова категорія 29 кг), Володимир Михайловський (вагова категорія 69 кг) та Олександр Михальський (вагова категорія 76 кг).

Щодо інших здобутків наших спортсменів, то тернополянина Володимира Рибіна було визнано кращим борцем, Анатолія Лосєва – кращим суддею, а Петра Короля зі Збаража – кращим тренером змагань.

Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Богдана Сцібайла організували Тернопільський обласний осередок Асоціації спортивної боротьби України, Асоціація Захисту Прав і Свобод Молоді «ДРУЖБА», Спортивний клуб ім. Богдана Сцібайла «ГалТер’S» спільно з департаментом сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА за підтримки Народних Депутатів України Ігора Побера, Миколи Люшняка та Романа Заставного. Спонсори змагань: готель «Галичина», розважальний Центр «Алігатор», ТРЦ «Подоляни», ТОВ «Євроліфтсервіс», Торгова марка «Вишнівецька», Компанія «Вікнар’off», нічний клуб «RIVER POOL», Аскор-Україна, Zazaprint, БФ «Наше майбутнє» та колишні спортсмени, борці, вихованці Богдана Сцібайла.