На Тернопільщинні визначили кращу кубкову футбольну команду

27 серпня 12:17
Переглядів: 68
Гол

24 серпня на міському стадіоні м. Ланівці відбувся фінальний матч розіграшу районного кубка з футболу. У фінальній грі зійшлися дві найкращі команди цього турніру -- «Старт» з с. В.Куськівці та «Колос» з с. Буглова. В напруженому матчі перемогу святкував «Колос», перегравши опонента з рахунком 2:1.

Не футбольна погода (цілий день падав дощ) не зашкодила вболівальникам (а їх, по районним міркам, зібралось чимало -- біля трьохсот) прийти на стадіон і поспостерігати за віртуозами -- футболістами своїх найулюбленіших команд.

Сама зустріч розпочалася без розвідки, ніби гравці команд знали один одного багато сезонів (між іншим, вищеназвані колективи між собою зустрічалися лише в чемпіонаті району серед команд ІІ групи сезону-2013: В.Куськівці -- Буглів 5:0, Буглів -- В.Куськівці 3:1). В першій 45-тихвилинці моменти виникали то в однієї, то в другої команди: «Старт» -- 2, 10, 28, 37 хвилини; «Колос» -- 3, 7, 30, 32, 43 хвилини. За логікою моментів одна із команд мала би відзначитися забитим голом. На щастя вболівальників «Старту» їх легіонер Ігор Поворознік на 42 хвилині відзначився забитим м’ячем. Другий тайм зустрічі розпочався з двох небезпечних моментів великокуськівчан. На жаль, це були перші та останні можливості відзначитись вдруге… Невідомо, що подіяло на футболістів села Буглів, але протягом чотирьох хвилин, на 65 Олександр Паруна і 69 -- Іван Бачинський вивели «Колос» вперед. Протягом другої половини гри буглівчани ще мали декілька нагод для збільшення рахунку, але для керівника Сергія Войцещука і 2:1 -- прийнятний результат.

Переможця та призера кубка району нагороджували голова РДА Іван Друзь, голова комітету арбітрів ЛРФФ Володимир Рубець та голова ЛРФФ Сергій Ходанович. Крім традиційних подарунків у вигляді кубка, дипломів, грамот, грошових нагород, кращі в своїх номінаціях (гравець -- Сергій Чабай, «Колос», Буглів; бомбардир -- Ігор Поворознік, «Старт», В.Куськівці) заочно отримали від президента ФК «Ланівці» Володимира Коцюбка м’ячі та цінні подарунки від Лановецької районної Федерації футболу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: