На тернопільському стадіоні змагалося двісті легкоатлетів

13 травня 15:53
Переглядів: 224
легка атлетика

Відразу два великих легкоатлетичних турніри відбулись 8 травня у Тернополі. На бігових доріжках міського стадіону пройшли Чемпіонат Тернопільської області з легкої атлетики серед ДЮСШ та Відкрита першість міста з легкої атлетики «Хто ти, майбутній олімпієць?».

Учасниками змагань стали майже двісті спортсменів із тринадцяти команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які представляли райони області, Луцький район Волинської області, міста Тернопіль та Хмельницький. У командному заліку переможцем Чемпіонату області серед юнаків та дівчат 2001 року народження і молодших стали представники ДЮСШ Тернопільського району, які набрали 1184 очки. Друге місце у вихованців ОДЮСШ (м. Тернопіль) із 1118 очками. Третє місце посіла команда ОДЮСШ «Колос» (м. Тернопіль).

Щодо подальших результатів турнірної таблиці, то команди розмістились так:

Збаразька ДЮСШ, Кременецька ДЮСШ, ОДЮСШ «Колос»-ІІ (м. Тернопіль), Підволочиська ДЮСШ, Чортківська ДЮСШ, Зборівська ДЮСШ, Коропецька ДЮСШ, ОДЮСШ «Спартак» (м. Тернопіль).

Переможцями та призерами Відкритої Першості міста з легкої атлетики «Хто ти, майбутній олімпієць?» серед юнаків та дівчат 1999-2000 років народження в особистому заліку стали:

Біг 60 м (дівчата 2001 р.н. і мол.) 1 м. Дречко Ілона – 8.5 «Колос» 2 м. Козак Катя – 8.6 Збараж 3 м. Калашник Ол. – 8.9 Хмельницький

Біг 60 м (дівчата 1999-2000 р.н.) 1 м. Колотій Настя - 7.9 Хмельницький 2 м. Павлюк Наталя – 8.5 Луцький р-н 3 м. Маряш Катя – 8.5 Підволочиськ

Біг 60 м (юнаки 2001 р.н. і мол.) 1 м. Симонович Вадим - 8.1 Луцький р-н 2 м. Слободенюк Жанна - 8.2 Хмельницький 3 м. Вінничук Данило – 8.2 Хмельницький

Біг 60 м (юнаки 1999-2000 р.н.) 1 м. Гулько Вадим - 7.3 «Колос» 2 м. Рибій Віталій - 7.6 «Колос» 3 м. Журбей Дмитро - 7.8 Хмельницький

Біг 300 м (дівчата 2001 р.н. і мол.) 1 м. Войціховська Катя – 48.6 Тернопільський р-н 2 м. Козак Катя – 51.0 Збараж 3 м. Шилівська Іра - 51.2 «Колос»

Біг 300 м (дівчата 1999-2000 р.н.) 1 м. Павлюк Наталя - 45.5 Луцький р-н 2 м. Савчин Софія - 46.9 Тернопільський р-н 3 м. Маряш Катя – 48.5 Підволочиськ

Біг 300 м (юнаки 2001 р.н. і мол.) 1 м. Слободенюк Максим -45.6 Хмельницький 2 м. Зозуля Владислав – 46.9 Хмельницький 3 м. Поліщук Костянтин - 47.1 Луцький р-н

Біг 300 м (юнаки 1999-2000 р.н.) 1 м. Москаль Володимир - 40.0 «Колос» 2 м. Гейна Матвій - 41.2 ОДЮСШ 3 м. Капітанчук Іван -42.0 Хмельницький

Біг 600 м (дівчата 2001 р.н. і мол.) 1 м. Славська Ольга- 1.55.6 Тернопільський р-н 2 м. Гонта Наталя -1.55,8 Кременець 3 м. Долінська Соломія -1.56,2 ОДЮСШ

Біг 600 м (дівчата 1999-2000 р.н.) 1 м. Патроник Марія -1.53,0 Збараж 2 м. Кузь Марина – 1.53.4 Хмельницький 3 м. Кунцьо Тетяна – 1.56.2 Тернопільський р-н

Біг 1000 м (юнаки 2001 р.н. і мол.) 1 м. Стельмах Володимир -3.09,8 Тернопільський р-н 2 м. Купяк Максим – 3.13. Тернопільський р-н 3 м. Томашевський Валерій -3.15,5 Кременець

Біг 1000 м (юнаки 1999-2000 р.н.) 1 м. Мазурок Максим – 3.01,8 Кременець 2 м. Кравчук Владислав -3.04,6 Кременець 3 м. Кашуба Юрій – 3.08,3 Колос

Стрибок в довжину (дівчата 2001 р.н. і мол.) 1 м. Самота Настя – 428 Колос 2 м. Михайлишин Маряна - 410 «Колос» 3 м. Гевко Роксолана – 405 «Колос»

Стрибок в довжину (дівчата 1999-2000 р.н.) 1 м. Колотій Настя - 576 Хмельницький 2 м. Ясній Яна - 430 «Колос» 3 м. Рибак Юля - 394 «Колос»

Стрибок в довжину (юнаки 2001 р.н. і мол.) 1 м. Трач Вадим – 541 «Колос» 2 м. Гаврилишин Євген - 441 Чортків 3 м. Трембач Данило – 435 Хмельницький

Стрибок в довжину (юнаки 1999-2000 р.н.) 1 м. Журбей Дмитро - 565 Хмельницький 2 м. Каратник Олександр – 486 Луцький р-н 3 м. Тернопільський Володимир - 470 Тернопіль

Стрибок в висоту (дівчата 2001 р.н. і мол.) 1 м. Свінціцька Ольга – 120 Підволочиськ

Стрибок в висоту (дівчата 1999-2000 р.н.) 1 м. Муравська Руслана – 155 «Колос» Стрибок в висоту (юнаки 2001 р.н. і мол.) 1 м. Бойко Владислав – 130 Підволочиськ

Стрибок в висоту (юнаки 1999-2000 р.н.) 1 м. Каратник Олександр – 160 Луцький р-н

Штовхання ядра (дівчата 2001 р.н. і мол.) 1 м. Василик Марія – 8.29 Коропець 2 м. Мітюрова Вікторія – 8.03 ОДЮСШ 3 м. Костюк Люда – 7.54 Коропець

Штовхання ядра (дівчата 1999-2000 р.н.) 1 м. Зубик Діана – 8.57 ОДЮСШ 2 м. Гутей Христина – 8.51 Коропець 3 м. Парасочка Іра – 7.29 Коропець

Штовхання ядра (юнаки 2001 р.н. і мол.) 1 м. Павлик Іван – 9.15 ОДЮСШ 2 м. Жук Андрій – 8.57 ОДЮСШ 3 м. Антонюк Андрій – 6.91 ОДЮСШ

Штовхання ядра (юнаки 1999-2000 р.н.) 1 м. Федчук Валентин – 11.64 Кременець 2 м. Шилівський Назар – 11.32 «Колос» 3 м. Махиборода Роман – 10.41 Луцький р-н

Метання списа (дівчата 2001 р.н. і мол.) 1 м. Василик Марія – 16.80 Коропець 2 м. Мітюрова Вікторія – 15.34 ОДЮСШ 3 м. Костюк Люда – 11.50 Коропець

Метання списа (юнаки 2001 р.н. і мол.) 1 м. Човник Іван – 17.40 ОДЮСШ 2 м. Наумлюк Іван – 15.38 Луцький р-н 3 м. Нечай Сергій – 15.10 ОДЮСШ

Метання списа (юнаки 1999-2000 р.н.) 1 м. Каратник Олекс. – 43.07 Луцький р-н 2 м. Соронич Назар - 28.73 Коропець 3 м. Давидів Роман - 24.40 Коропець

Спортивна ходьба 1 км (дівчата 2001 р.н. і мол.) 1 м. Хомич Тетяна – 6.03 Колос

Спортивна ходьба 2 км (юнаки 1999-2000 р.н.) 1 м. Савків Назар - 9.45.0 «Колос» 2 м. Звір Юрій -11.44,0 «Колос» 3 м. Лотоцький Андрій - 12.35,0 «Колос»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити