На тернопільському ставі грали у… футбол на каяках

07 червня 12:45
Переглядів: 136
кануполо

Кияни, львівяни і тернополяни змагалися на плесі Тернопільського озера 6 червня. Грали вони у кануполо, яке в Україні в останні роки набирає популярності та активно розвивається. А В Тернополі такі змагання відбуваються вже вдруге. Участь у турнірі «Тернополо 2015» взяли, як досвідчені гравці зі столиці, так і початківці з Тернополя та Львова.

- На турнір зголосилися шість команд, – розповів голова оргкомітету та організатор змагань Володимир Горон. – У деяких командах по чотири, а у деяких по три учасники, всіх загалом більше 20 учасників. Приїхали до нас гості з Києва – шестеро спортсменів, які професійно займаються цим видом спорту. Є також учасники з Тернополя та зі Львова, як початківці, так і досвідчені. Досвідчених спортсменів ми розподілили у кожну команду, щоб сили були рівні у всіх команд. А вже у суперфіналі між собою зіграли досвідчені каякери з Києва і Тернополя. За результатами ігор переможці турніру отримали у подарунок  футболки, термопаки, дрібне каякерське спорядження.

Львів’янин Андрій Лазаренко каякінгом та сплавом по гірських і рівнинних річках захоплюється уже не перший рік. А рік тому у Тернополі вперше познайомився з кануполо. Приїхав на чемпіонат і цього разу.

- Для мене це найкращий відпочинок, – каже Андрій Лазаренко. – Рік тому в Тернополі я познайомився з цим видом спорту, і він мені сподобався. Це азартна гра, вона буде цікавою тим, хто любить футбол, баскетбол. Тільки тут ще цікавіше, оскільки все відбувається на воді. Незалежно від результату, після  змагань гарантований гарний настрій.

У нашому місті ці спортивні змагання організував клуб активного відпочинку «Ture-Team» за сприяння Федерації Кануполо України та команди «KWS» з Києва. Побачити ще одні спортивні розваги на воді можна буде і сьомого червня. У гідропарку «Топільче» неподалік зоокутка о десятій ранку розпочнуться індивідуальні змагання «Каякер».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: