На Тернопліьщині грандіозно готуються до спортивних змагань

18 травня 17:16
Переглядів: 171
спорт

Традиційні сільські спортивні ігри цього року проведуть у Великих Гаях. За дорученням очільника краю територію місцевого стадіону 14 травня оглянув перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Крисак. Він узагальнив завдання щодо підготовки до проведення ігор та дав ряд доручень керівникам структурних підрозділів.

«Приємно, що в такий складний суспільно-політичний час влада і громада спільними зусиллями організовують свято спорту, — зазначив перший заступник. – Заходи для підготовки стадіону не є надзвичайно масштабними. Їх перелік надішлемо виконавцям із визначеними термінами. Думаю, переконувати у допомозі організації такого дійства нікого не потрібно. Ігри проходитимуть 28-29 червня, то ж більшість робіт маємо закінчити до 15 червня».

Перед відкриттям спортивних ігор на стадіоні, в приміщенні адмінбудинку, на спортивних майданчиках з волейболу проведуть ремонтні роботи. Керівники структурних підрозділів отримали ряд доручень — заасфальтувати частину бігової доріжки, провести ямковий ремонт під’їзної дороги до стадіону, нанести розмітку на біговій доріжці, виготовити лавки, п’єдестал для нагородження тощо. У дні проведення ігор мають забезпечити озвучення, нагородну атрибутику, спортивний інвентар для учасників, охорону громадського порядку, належний протипожежний стан на території стадіону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: