На турнір з тхеквондо ВТФ Ukraine Open Cup 2016 до Львова приїдуть команди з 32 країн

24 березня 09:00
Переглядів: 155
тхеквондо

Найближчими вихідними, 26 і 27 березня, у легкоатлетичному манежі спортивної бази Міноборони України, що у Львові (вул. Клепарівська,39-А), відбудеться міжнародний турнір класу G-1 з тхеквондо ВТФ Ukraine Open Cup 2016.

Організатори турніру: Міністерство молоді та спорту України, Федерація тхеквондо ВТФ України, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівський обласний союз тхеквондо.

З 2014 року Всесвітня Федерація тхеквондо (WTF) присвоїла турніру Ukraine Open Cup високий світовий статус G-1, що дозволило залучити спортсменів з різних куточків земної кулі, адже участь в турнірах G-1 – це шанс поповнити свій світовий рейтинг дорогоцінними очками.

Як повідомив IA ZIK президент Федерації тхеквондо ВТФ України Лесик Саманджия, до міста Лева для участі в Ukraine Open Cup 2016 приїдуть тхеквондисти із 32-ох країн чотирьох континентів: Словенія, Франція, Нігерія, Туреччина, Казахстан, Хорватія, ОАЕ, Італія, Латвія, Канада, Молдова, Єгипет, Швеція, Грузія, Ірак, Кіпр, Австрія, США, Греція, Палестина, Великобританія, Словаччина, Швейцарія, Білорусь, Німеччина, Португалія,  Ізраїль, Сербія, Польща, Бельгія, Македонія та Україна.

Зазначимо, що Львів вперше в історії прийматиме змагання олімпійського тхеквондо такого рівня.

«Ми прийняли рішення вперше провести міжнародний турнір такого рівня у Львові. Це дасть новий поштовх для розвитку нашого виду спорту в західних областях країни. Зараз йде планомірна підготовка, і ми докладемо максимальних зусиль, щоб Ukraine Open Cup 2016 пройшов на високому організаційному рівні», – розповідає Лесик Саманджия.

Змагання проходитимуть серед спортсменів трьох вікових категорій: серед кадетів (хлопці та дівчата 2002 – 2004 рр. народження), серед юніорів (юнаки і дівчата 1999 – 2001 рр. народження) та серед дорослих (чоловіки і жінки 1998 рік народження та старше).    

Зазначимо, що фінали змагань серед жінок та чоловіків у прямому ефірі транслюватиме телеканал «Спорт 1».

Початок змагань і в суботу, і в неділю – о 10:00. Церемонія урочистого відкриття турніру в суботу, 26 березня, о 13:00.

Додамо, що вхід для усіх вболівальників на змагання – вільний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: