На турнірі «Львівська копанка» зіграє команда парафіяльних священників

05 березня 17:32
Переглядів: 161
Default Image

У Львові у рамках проекту «Львівська копанка» відбудеться турнір з футзалу, присвячений пам’яті генерала - хорунжого Тараса Чупринки та дня міні-футболу в Україні. Турнір проводитиметься 6 та 7 березня в спортивному комплексі «Олімпік» (ринок Південний). Ігри відбуватимуться з 18.00 до 22.00 год.

Учасники турніру матимуть можливість відпочити від роботи, змістовно провести свій вільний час, проявити свою майстерність на спортивному майданчику.

В турнірі братимуть участь команди:
- «Сихів» (Сихівська райадміністрація);
- «Преса Гопак» (журналісти);
- «Шевченківці» (Шевченківська райадміністрація);
- «Магістрат» (Львівська міська рада);
- «ПАС» (парафіяльні священники).

За детальнішою інформацією звертайтеся за тел.: 050-37-14-840, 254-64-68 - голова оргкомітету по проведенню турніру Володимир Холявінський.

Довідка
Ще гімназистом Тарас Чупринка організував пластовий гурток під назвою «Ясний тризуб», а в старшому віці брав діяльну участь у таких пластових куренях, як «Лісові чорти» та «Чорноморці». Перші влаштовували туристичні походи по Підкарпаттю та по Карпатських горах, а другі надавали перевагу туристському плаванню на човнах по всіх головних ріках Західної України. Життя у Пласті дало юному Шухевичу прекрасне знання картознавства та теренознавства, що у військових операціях має першочергове значення. Та найголовніше, що давав Пласт своїм членам, — це виховання високої моралі, сильної волі, а передусім — формування активного патріота української нації. Улюбленими видами спорту Шухевича були футбол, кошиківка (баскетбол), відбиванка (волейбол), біг, плавання, а також планерний спорт. Роман належав до числа найкращих спортсменів Львова. У 1923 р. на спортивних змаганнях (Запорозьких іграх) він установив рекорд у бігу з перешкодами на 400 метрів та у плаванні на 100 метрів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: