На турнірі з дворового футболу перемогла "Дружба"

15 липня 12:31
Переглядів: 244
дворовий футбол

Тернопільська обласна Федерація футболу 11-12 липня організувала та провела турнір з дворового футболу під гаслом — "Клич друзів, граймо разом".

Учасниками турніру стали юнаки до 18-ти років — всього 12 команд з Тернополя та області. Юні футболісти змагалися за перемогу на майданчиках у парку "Топільче".

- Мета цього турніру – забрати дітей від комп’ютерів та віртуального футболу – до реальної гри. Участь у змаганнях взяли майже сто дітей, які залишилися задоволеними від проведеного часу з друзями та гри у футбол – розповів співорганізатор турніру Дмитро Андрієшин.

А перемогу у турнірі з дворового футболу здобула команда "Дружба". У фінальній грі вона обіграла "Мир" у серії післяматчевих пенальті,третьою стала команда "Бразука". Нагородження переможців та призерів провів віце-президент Федерації футболу України та Голова ТОФФ Володимир Мариновський.

- Такі турніри потрібні і Федерація футболу планує зробити їхнє проведення регулярним, - наголосив Володимир Мариновський. – Незабаром плануємо організувати подібні змагання, але без вікового обмеження до 18-ти років. Сподіваємося, що такі змагання привернуть увагу місцевих футболістів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: