На відміну від Хавалджи Синишин свій шанс на олімпійську "бронзу" використала

24 серпня 15:00
Переглядів: 207
Наталія Синишин
19 серпня на олімпійському турнірі з жіночої боротьби у Ріо-де-Жанейро були розіграні нагороди у вагових категоріях до 53, 63 і 75кг.

У вазі до 53кг вихованка Львівського училища фізичної культури Юлія Хавалджи(Благіня) у стартовому поєдинку програла Хелен Мароуліс зі США 1:12.

У зв’язку з тим, що американка дісталася до фіналу, Юлія отримала можливість боротися у втішних сутичках за ІІІ місце. Однак, уже у першій з них українка не змогла нічого протиставити китаянці Чжун Сюечунь і поступилась 1:11. Отож, у підсумковому протоколі Хавалджи на 11 місці.

За подібним сценарієм розпочала змагання ще одна вихованка училища Наталія Синишин, яка у Ріо виступає за Азербайджан. У 1/8 фіналу Наталія поступилася триразовій олімпійській чемпіонціСаорі Йошіді 0:4. Японка також кваліфікувалася до фіналу іСинишин, на відміну від Хавалджи, свій шанс поборотись за олімпійську «бронзу» використала сповна. Перемігши почерговоІзабель Самбоу з Сенегалу 4:0 та Бетзабед Аргуелло Віллегас з Венесуели 2:1, Наталія Синишин (на фото) стала бронзовою призеркою ХХХІ Олімпійських ігор. А у фіналі американка Мароулісзуміла перемогти легендарну японку Йошіду 4:1 і стала олімпійською чемпіонкою.

У категорії до 63кг українські сподівання на медаль були пов’язані з Юлією Ткач (вип. ЛУФК 2009р.). У першому поєдинкуЮлія виявилася сильнішою за канадку Даніелу Лапаж і у 1/8 фіналу жереб звів її з китайською атлеткою Сюй Жуй. Пропустивши на початку сутички прохід суперниці у ноги Юліянічого не змогла продемонструвати у відповідь – китаянка закрилась і перемогла 3:1. Вже у наступному колі Сюй Жуй поступилась росіянці Тражуковій 4:5 і, таким чином, Юлія Ткач закінчила турнір на 9 місці.
У ваговій категорії до 75кг Алла Черкасова (вип. ЛУФК 2005р.) у кваліфікації не змогла впоратись з туркенею Ясемін Адар(10:12) і вибула зі змагань. У Черкасової одинадцята підсумкова позиція.
 
Підсумкові результати другого дня змагань:
 
в/к до 53кг
1. Х.Мароуліс (США)
2. С.Йошіда (Японія)
3. Н.Синишин (Азербайджан), С.Маттссон (Швеція)
5. Б.Аргуелло Віллегас (Венесуела), Ч.Сюечунь (Китай)
11. Ю.Хавалджи (Україна)
 
в/к до 63кг
1. Р.Каваї (Японія)
2. М.Мамашук (Білорусь)
3. Є.Ларіонова (Казахстан), М.Міхалік (Польща)
9. Ю.Ткач (Україна)
 
в/к до 75кг
1. Е.Вібе (Канада)
2. Г.Манюрова (Казахстан)
3. Ч.Фенлью (Китай), Є.Букіна (Росія)
5. А.Алі (Камерун), В.Марзалюк (Білорусь)
11. А.Черкасова (Україна)
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: