На Всесвітній зимовій Універсіаді в Казахстані виступають тернопільські спортсмени

01 лютого 11:15
Переглядів: 92
Алмати

У Казахстані, в місті Алмати, стартувала 28-ма Всесвітня Зимова Універсіада-2017. У складі студентської збірної команди України зі сноубордингу та фристайлу (могул) виступають і четверо тернополян. Це сноубордисти Таня Копчак (Тернопільський національний економічний університет), Тарас Бігус (Львівський державний університет фізичної культури) та фристайлісти – Олег Масира (Тернопільський національний технічний університет імені І. Пулюя) та Андрій Лебедик (Тернопільський національний економічний університет). Усі вони - вихованці спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи «Екстрім» міської ради та обласної школи вищої спортивної майстерності.

Участь у змаганнях  Універсіади беруть також представники інших зимових видів спорту з Тернопілля. Це Віктор Пасічник, який виступатиме у лижному двоборстві, та біатлоністка Марія Кручова. Обоє спортсменів представляють Тернопільський національний економічний університет.

До речі, у Марії Кручової вже відбулись перші старти. Це жіноча індивідуальна гонка на дистанції 15 кілометрів. У  цих перегонах наша землячка стала дванадцятою, а її колега по команді Надія Бєлкіна (вихованка Національного університету  фізичного виховання і спорту України) фінішувала третьою.

До речі, як повідомляє обласний комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти України,  підтримати наших студентів у їх прагненні до перемоги до Алмати в складі офіційної делегації вирушили ректор Тернопільського національного економічного університету Андрій Крисоватий та директор центру фізичної культури та спорту ТНЕУ Роман Циквас.

Додамо, що попередньо до складу української збірної також входили і наші провідні біатлоністи - студенти ТНЕУ та ТНПУ ім. В.Гнатюка Анастасія Меркушина, Дмитро Підручний, Андрій Підгрушний та Роман Бригадир, але у зв’язку з їх участю у чемпіонатах Європи та Світу, вони наразі не зможуть поборотись за нагороди Зимової Універсіади.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: