На Всеукраїнському турнірі "Срібна ластівка – 2017" гімнастки ДЮСШ "Галеон" здобули 10 медалей

03 травня 16:54
Переглядів: 106
Художня гімнастика

Минулими вихідними у Львові відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Срібна ластівка – 2017». Загалом участь у цьогорічному фестивалі краси та спорту в місті Лева взяли понад 150 юних грацій, які представляли 13 команд із Західного та Центрального регіонів України.

Упродовж двох днів турнір «Срібна ластівка – 2017» гостинно приймав Центр творчості дітей та юнацтва Галичини. Переможці та призери визначалися у дев’яти вікових категоріях.

Одну з найбільших колекцій нагород турніру зібрали вихованки львівської ДЮСШ «Галеон». Як повідомила IA ZIK старший тренер школи Галина Кочергіна, з тринадцяти її підопічних, які виходили на килим, десятеро у підсумку зійшли на п’єдестал пошани. Зокрема, серед гімнасток, що змагалися за програмою кандидатів у майстри спорту, впевнену перемогу отримала переможниця Кубку Львівської області,  багаторазова призерка і переможниця міжнародних змагань з художньої гімнастики Анастасія Пугач. Майстерно виконавши вправи з обручем, м’ячем і булавами, вона не тільки зійшла на найвищу сходинку подіуму, а й підтвердила реноме однієї з найкращих гімнасток країни у своїй віковій групі.

Одразу шестеро представниць ДЮСШ «Галеон» змагалися у віковій категорії серед гімнасток 2007 року народження і усі вони вибороли нагороди. У групі «А» в сумі двоборства найвищу суму балів отримала Катерина Півторак, яка й стала володаркою головного призу турніру «Срібна ластівка – 2017». Поряд з нею, на «срібній» сходинці п’єдесталу пошани на церемонії нагородження стояла її подруга по команді Вікторія Житняк. Зазначимо, що обидві грації відмінно виконали комбінації з обручем і м’ячем, за що й отримали високі бали.

Не менш яскравим був виступ і Софії Цвікловської, яка стала переможцем у цій же віковій категорії в змаганнях серед гімнасток групи «В». Судді найвищими балами оцінили обидва її виступи – за виконання впав зі скакалкою та обручем.

А в турнірі вікової категорії 2007 року народження серед гімнасток групи «С» вихованки ДЮСШ «Галеон» на церемонії нагородження взагалі окупували увесь п’єдестал пошани. На «золотий» щабель зійшла Вікторія Гринькевич. Переможною для неї стала сума балів, які судді їй виставили за виступ без предмета та вправу з обручем. Компанію на подіумі Вікторії склали подруги по команді Олександра Пархалюк і Аліна Калічінська-Каторгіна, які у підсумковому протоколі посіли друге та третє місце відповідно. Обидві стали призерами турніру завдяки якісному виконанню вправи зі скакалкою та виступу без предмета. З аналогічними комбінаціями виступала й Роксолана Палій, яка в сумі двоборства фінішувала одразу за трійкою призерів.  

Не залишилася без нагороди і єдина представниця ДЮСШ «Галеон» у віковій категорії 2006 року народження. Змагаючись у групі «В», Анна Скляр у триборстві за виконання вправ з булавами, м’ячем і скакалкою отримала від суддів «бронзову» суму балів.

Вибороли нагороди турніру «Срібна ластівка – 2017» і дві наймолодші грації ДЮСШ «Галеон» – Кароліна Бучковська та Діана Ковальчук. Юні гімнастки 2010 року народження виконували лише вправу без предмета. У групі «А» судді найвищу оцінку виставили Кароліні Бучковській, яка й стала володаркою золотої медалі. А Діана Ковальчук виборола срібну нагороду серед гімнасток групи «В».

Дві вихованки ДЮСШ «Галеон» змагалися і в турнірі вікової категорії 2009 року народження, де також переможця і призерів визначали за підсумками лише одного виступу – вправи без предмета. Аріна Підп’ясецька та Вікторія Юрчук виступили не погано, але призове місце їхні оцінки їм посісти не дозволили – п’ята і шоста позиції у підсумковому протоколі.

Втім, сумувати, так само, як і тішитися, у гімнасток ДЮСШ «Галеон» часу немає. Вже на найближчі вихідні на них чекає виступ на ще одному Всеукраїнському змаганні, цього разу турнірі «Вікторія – 2017», який пройде у місті Калинівка Вінницької області. А далі на юних львівських грацій чекає першість Львівської області та виступи на змаганнях у Каунасі (Литва) і столиці Чехії Празі.   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: