На Всеукраїнському турнірі "Вікторія-2017" гімнастки львівської ДЮСШ "Галеон" здобули десять медалей

10 травня 18:18
Переглядів: 142
Художня гімнастика

Минулими вихідними у місті Калинівка Вінницької області відбулися Всеукраїнські змагання з художньої гімнастики «Вікторія – 2017».

У змаганнях взяли участь команди 15-ти клубів, що представляли сім областей з різних куточків України. Загалом за нагороди у дев’яти вікових категоріях змагались понад 250 юних грацій.

Зазначимо, що гімнастки були поділені на чотири підгрупи – це дозволило дівчаткам проявити себе відповідно до рівня їх підготовленості.

Львівську школу художньої гімнастики на турнірі «Вікторія – 2017» представляли вихованки львівської ДЮСШ «Галеон». Як повідомила старший тренер школи Галина Кочергіна, десять її підопічних зійшли на п’єдестал пошани у своїх вікових категоріях.

Зокрема, серед гімнасток 2003 року народження групи «А», що змагалися за програмою кандидатів у майстри спорту, впевнену перемогу отримала володар Кубку Львівської області, багаторазова призерка і переможниця міжнародних змагань Анастасія Пугач, яка на високому рівні виконала складні за набором елементів вправи з обручем і булавами. Додамо, що Настя була відзначена суддівською колегією змагань як гімнастка, що набрала найбільшу кількість балів серед дівчат 2002–2004 років народження, які змагалися за програмою кандидатів у майстри спорту.

Найвищі бали від строгих служителів Феміди за виконання вправ з обручем і булавами отримала й Софія Цвікловська, яка змагалася серед гімнасток вікової категорії 2007 року народження групи «С».

У цій же віковій категорії, але серед юних грацій, що виконували вправи з обручем і м’ячем (група «В»), головний приз турніру «Вікторія – 2017» здобула Катерина Півторак. Приємно відзначити, що головним конкурентом Катерини у боротьбі за «золото» була її подруга по ДЮСШ «Галеон» Вікторія Житняк, яка набрала другу суму балів і зійшла на «срібну» сходинку подіуму. Додамо, що сума набраних Катериною Півторак балів стала найбільшою серед усіх гімнасток 2007 року народження.  

Отримали вихованки Галини Кочергіної у змаганнях гімнасток 2007 року народження й чотири нагороди за виконання окремих вправ. Комбінацію з обручем найкраще виконала Діана Патер, що дозволило їй вибороти золоту нагороду. А «срібло» у цій же вправі дісталося Софії Дерев’янко.

Переможним дублем львів’янок завершилися й змагання у виконанні вправи зі скакалкою. Найкращою стала Вікторія Мишук, яка підтвердила своє ім’я, здобувши золоту нагороду турніру «Вікторія – 2017», а слідом за нею на подіум зійшла Роксолана Палій, яка поповнила свою колекцію нагород срібною медаллю звітних змагань.

Не залишилася без нагороди й Анна Скляр, яка змагалася серед гімнасток групи «В» 2006 року народження. Виконання її вправ з обручем і м’ячем судді оцінили другою сумою балів, тож у підсумку вона принесла в скарбничку львівської команди срібну медаль. У цій же віковій категорії, але у групі «А» змагалася Валерія Плотнікова, для якої змагання у Калинівці стали дебютним стартом на всеукраїнському рівні. Загалом вона виступила непогано, набравши у двоборстві за виконання вправ з обручем та скакалкою п’яту суму балів.

У змаганнях наймолодших грацій, гімнасток 2010 року народження найбільш складне завдання стояло перед дівчатками, що виконували вправу з обручем у групі «С» (в інших трьох групах учасниці виконували комбінацію без предмета). Найкраще приборкати обруч зуміла вихованка львівської ДЮСШ «Галеон» Кароліна Бучковська – її виступ судді оцінили найвищими балами.

Тож додому з турніру «Вікторія – 2017» підопічні Галини Кочергіної повернулися з десятьма нагородами – шістьма золотими та чотирма срібними.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: