На вихідних Львів прийматиме змагання з автоперегонів. Де подивитися?

30 жовтня 07:00
Переглядів: 960
Автораллі

У суботу та неділю, 31 жовтня та 1 листопада, на території міста Львова, Сколівського та Миколаївського районів Львівщини відбудеться VІ етап чемпіонату України з гірських автоперегонів «7 Львівський стандарт» та ІV етап чемпіонату України з авторалі «ХІІІ Ралі Галіція».

Організатори автомобільних змагань обіцяють глядачам цікаві та видовищні автоперегони. Також уболівальники матимуть можливість зблизька оглянути ралійну техніку та поспостерігати за напруженою боротьбою екіпажів.

Зокрема, 30 жовтня розпочнуться змагання «7 Львівський стандарт» на трасі с. Климець – Верецький перевал (Сколівський район, кордон із Закарпатською областю). У цих перегонах очікується участь близько 40 екіпажів. Нагородження переможців відбудеться о 19:00 год. на Верецькому перевалі.

31 жовтня з 17:00 год. відбудеться церемонія відкриття гірських автоперегонів та презентаційні проїзди ралійних екіпажів на території «ТВК Південний» (м. Львів, вул. Щирецька, 36). Вхід вільний.

Ралійні змагання «ХІІІ Ралі «Галіція» розпочнуться 1 листопада з 10:00 год. на трасі с. Красів – м. Новий Розділ – с. Тростянець – с. Бродки (Миколаївський район). Учасниками заїздів стануть понад 50 екіпажів. Переможців нагороджуватимуть о 19:00 год. в с. Лубʼяне Миколаївського району.

Зазначимо, що організаторами цих змагань є Автомобільна федерація України та Галицький автомобільний клуб, під егідою Міністерства молоді та спорту України та сприяння управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Сколівської та Миколаївської райдержадміністрацій.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: