На вихідних у Львові пройде міжнародний турнір з художньої гімнастики "Шуварочка"

03 червня 23:00
Переглядів: 1335
Художня гімнастика

У суботу та неділю, 4-5 червня, Львів перетвориться на справжнє свято грації та краси. У виставковому залі ТК «Шувар» пройде традиційний міжнародний турнір з художньої гімнастики «Шуварочка». 

Цей турнір стане тринадцятим за ліком, а започаткували його у 2003 році з ініціативи Ірини Старости – львівського тренера з художньої гімнастики  дитячого центру туризму, спорту та екскурсій. Перші два турніри називали просто міжнародні, а вже ІІІ-ій турнір і всі наступні - «Шуварочка», після того як їх проведенням став опікуватись засновник групи компаній «Шувар» Роман Федишин.

Щороку турнір набирає все більшої престижності та значущості, поступово розширюючи географію країн-учасниць. У цьогорічному старті зголосилися взяти участь представниці з Кишинева (Республіка Молдова), Любляни (Словенія), Вогошчи (Боснія та Герцоговина) та польського міста Лодзь. До того ж кожне з закордонних міст представлятимуть щонайменше по дві команди. З українських міст до Львова приїхали гімнастки з Києва, Рівного, Хмельницького, Білої Церкви, Луцька, Одеси, Харкова. І, звичайно, львівські гімнастичні школи виставляють своїх спортсменок.

Учасниці поділені на десять вікових категорій: у наймолодшій групі – діти трьох-чотирьох рочків (2012 р.н.), у найстаршій - досвідчені 21-22-річні юнки. Різняться вони також за рівнем майстерності – тут і дебютантки художньої гімнастики, і спортсменки дитячих розрядів, і вже бувалі майстри спорту. Відповідно до класифікаційної програми Федерації гімнастики України кожна вікова група  демонструватиме майстерність у певних видах програми. Тож глядачі зможуть побачити художню гімнастику у всій її красі та багатогранності: будуть представлені як вправи без предмета, так і з предметом - скакалкою, обручем, м’ячем, булавами, стрічкою. У кожній віковій групі визначать переможницю, а також срібну та бронзову призерок.

Khudozhnya himnastyka

Засновниця турніру та головна суддя змагань Ірина Староста розповідає: «Започаткували цей турнір для популяризації художньої гімнастики загалом та у Сихівському масиві зокрема. Я рада, що турнір не лише успішно виконує цю функцію, але й, як показали роки, вдало сприяє підвищенню спортивної майстерності гімнасток, виявленню сильніших і талановитих, зміцнює дружні зв’язки, сприяє обміну досвідом з тренерами інших міст України та зарубіжжя».

А нам, як мешканцям Львова, приємно, що завдяки ініціативі Ірини Старости та інших тренерів, а також за підтримки Романа Федишина, Сихів перетворюється на своєрідну міжнародну художньо-гімнастичну арену.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: