На Ярмарок спорту до Львова запрошено Шевченка, Лужного, Вірастюка, Клочкову...

29 липня 10:44
Переглядів: 647
Default Image

Все про львівський спорт – на Ярмарку спорту у вересні. Спортивна культура у Львові з кожним роком розвивається. Популяризації спорту сприяють числення масові заходи спортивного спрямування, акції, майстер-класи відомих зірок. Ярмарок спорту, який Львівська міська рада організовує спільно зі спортивними школами та федераціями міста – ще один крок у зацікавленні молодих львів’ян спортом.

Захід відбудеться 9-11 вересня. Більшість спортивних федерацій та шкіл Львова будуть представлені на Ярмарку. Кожен учасник, окрім звичної інформаційно-роз’яснювальної частини, готує показові виступи, майстер-класи, показ цікавих фільмів спортивної тематики. Усі види спорту представлятимуть певні федерації та школи, тому відвідувачі зможуть отримати інформацію про всі спортивні осередки та секції, які діють в місті. Окрім того, презентаційні стенди учасників Ярмарку будуть обладнані спортивним реманентом, діти зможуть приміряти кімоно, боксерські рукавиці, позмагатись в шахи з професійними гросмейстерами, вивчити найпростіші прийоми дзюдо чи карате.

Організатори заходу нагадують, що реєстрація учасників триває до 1 серпня. Усі спортивні школи, федерації, які ще не подали заявок, можуть надсилати свої пропозиції.

Загалом, на Ярмарку спорту кожна федерація репрезентуватиме свій вид спорту і практично, і теоретично. Для більшого зацікавлення, запрошено і видатних українських спортсменів – Андрія Шевченка, Сергія Реброва, Василя Вірастюка, Сергія Бубку, Яну Клочкову, Дениса Силантьєва, Олега Лужного (на фото) та Андрія Баля.

Протягом усіх трьох днів відбуватимуться турніри з хокею, футболу, тенісу, заплановано шахові змагання, змагання з плавання, спортивних та бальних танців.

Навчати малечу правильних кроків вальсу приїде Влад Яма та фіналістка проекту «Україна має талант» Алла Кушнір. Петро Король та Ігор Шимечко розкажуть, як правильно тримати штанги. Федерацію шахів представлятимуть відомі гросмейстери Кріворучко, Олексієнко, Кравців, Вовк, Жеребух, Іпатов. Детальніше про дзюдо та соновні переваги цього виду спорту розкажуть Руслан Машуренко та Ігор Засядкович.

«У Львові є безліч гарних спортивних шкіл, секцій та федерації. В місті навчається більше 68 тисяч школярів. Наше завдання – зробити так, щоб з кожним роком зацікавлення спортом зростало. Молоде покоління має побачити у спорті альтернативу. Заходи, подібні до Ярмарку спорту, допомагають двом взаємопотрібним суб’єктам процесу віднайти один одного», - вважає директор департаменту «Адміністрація міського голови» Олег Березюк.

Провідні львівські компанії також сприяють проведенню Ярмарку спорту. Бізнес-кластер міста зацікавлений популяризацією здорового та активного способу життя.

На Ярмарок спорту зареєструвалось вже 30 учасників. Однак, ще до 1 серпня усі охочі можуть подавати заявки.

Довідка
Подавати заявки можна організаторам за тел.: (0322)975708, (0322)975809 або електронною поштою natalka@city-adm.lviv.ua. Детальнішу інформацію про захід можна отримати на сайті www.city-adm.lviv.ua.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: