На їх плечах тримаються "Карпати"

17 листопада 08:40
Переглядів: 449
гол

Пересічні вболівальники впізнають та пам’ятаю гравців “Карпат” по іменах, по номерах на футболці, по особливостях їхньої гри, по зовнішньому вигляду вкінці-кінців. І тільки істині фанати болехівського футболу згадують того чи іншого гравця завдяки його досягненням на футбольному полі, завдяки кількості забитих м’ячів, кількості проведених матчів, зароблених карток і т.д. Отож, давайте разом, еволюціонувати із простих уболівальників до справжніх фанатів. 

За основу наших спостережень ми взяли останні чотири роки, та гравців (виключно дорослого складу), котрі і до сьогодні допомагають рідному клубу творити історію.

Опираючись на офіційні протоколи матчів абсолютним рекордсменом по кількості проведених ігор за один сезон лідером, до недавнього часу, залишався Олег Форович, який у 2011 році провів у футболці “Карпат” 19 матчів. Тільки цьогоріч даний результат змогли повторити Назар Богаткін, Андрій Мельник та Сергій Халацький. 

По кількості проведених хвилин на футбольному полі, за один сезон, одноосібним лідером є Андрій Мельник, який цьогоріч захищав честь нашого клубу 1677 хвилин. Практично слідом за ним іде Назар Богаткін із 1674-ма проведеними хвилинами, а замикає трійку лідерів Сергій Халацький, який відіграв цього сезону 1661 хвилину. Своїми досягненнями хлопці потіснив зі звання лідера того ж таки Олега Форовича зразка 2011 року.

карпати

Найбільше голів протягом одного сезону зумів забити Сергій Халацький. У ще не завершеному сезоні 2014 року на його рахунку вже є рекордний покказник у 15 м’ячів. У порівнянні із 2012 роком він перевершив себе самого на цілих 3 взяття воріт.

Якщо брати до уваги дисциплінарні санкції, то тут “відзначився” Роман Іванків. У 2012 році він зумів стати лідером не тільки по жовтим карткам (аж 9 шт.), а й по червоним (2 шт.). 

Всі ці показники та лідери дещо “перетосовуються”, якщо дивитися на картину у цілому, а в нашому випадку через призму останніх чотирьох років.
У такому випадку лідером по кількості проведених матчів стає Руслан Кузьо, на чиєму рахунку їх аж 65. На другому місці йде Роман Дяків - 62 матчі. На третьому Сергій Халацький - 58 матчів.

Руслан Кузьо виборює першу сходинку і в кількості проведених хвилин на полі - 5940хв. (що тут скажеш - справжній капітан). Другим стає Сергій Халацький - 5177хв. Третій - Роман Дяків - 4939хв.

Безперечним лідером по кількості забитих м’ячів за останні роки став Сергій Халацький. 36 разів він засмучував суперника. Найближчим його переслідувачем є Іван Паньків - 14 м’ячів. Денис Богаткін та Олег Форович, на чиєму рахунку по 10 влучань у ворота противника, ділять третю сходинку. 

Найбільш брутальним гравцем “Карпат” виявився Роман Дяків, який умудрився здобути за останні роки 18 жовтих карток! 15 карточок того ж гатунку значиться і за Русланом Кузьом. На третьому місці Роман Іванків - 13 “гірчичників”.

Щодо червоник карток, то Роман Іванків у цій номінації здобуває свою чергову перемогу із показником 3шт. Найближчим його конкурентом є Михайло Романишин, котрий хоч і провів удвічі менше часу на футбольному полі, проте встиг заробити 2 вилучення.

Окремо хотілося виділити наших воротарів, які практично порівну, на трьох, розділили свої здобутки. З невеличкою, але перевагою, поки що, лідирує найдосвідченіший голкіпер “Карпат” Ігор Швець. На його рахунку 30 поєдинків, 2371 проведена на полі хвилина та, увага, 5 жовтих карточок!

І, звичайно, не можна не відзначити гравців, котрі за останні роки, стали тими “стовпами”, на яких зараз тримається споруда під назвою ФК “Карпати” Болехів (згідно статистичного аналізу)- це Василь Лесів, Руслан Кузьо, Роман Дяків та Сергій Халацький.

карпати

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: