На Юнацькі Олімпійські ігри у Норвегії Львівщина делегувала 8 представників

28 січня 14:30
Переглядів: 396
Олімпійський урок

Цього року на II зимові Юнацькі Олімпійські ігри, що розпочнуться 12 лютого 2016 року у норвезькому Ліллегаммері, Львівщину у складі національної збірної представлятимуть 5 спортсменів та 3 тренерів. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

До складу національної збірної Львівщина делегувала чотирьох санкарів: Олену Смагу, Ігоря Стахіва, Мирослава Левковича, Андрія Лисецького, а також одного гірськолижника – Михайла Карпушина.

Тренерський склад збірної команди України представлятимуть троє фахівців Львівщини: Жеребецький Олег, Баїк Іван  та  Карпушин Олексій.

На найголовнішій молодіжній спортивній події останнього чотириріччя усі українські молоді атлети віком до 18 років візьмуть участь у змаганнях з лижного двоборства, сноубордингу, гірськолижного спорту, фігурного катання, стрибках на лижах з трампліна, біатлону, лижних гонок, санного спорту, скелетону.

Загалом  українську делегацію представлятимуть 13 членів штабу та 36 осіб зі спортивної команди із 8 областей.

Зазначимо, що II Юнацькі Олімпійські ігри відбудуться з 12 по 21 лютого 2016 року. Спортсмени віком від 15 до 18 років розіграють 70 комплектів нагород у 15 зимових дисциплінах.

Нагадаємо, з перших ЮОІ-2012 року в Інсбруку українські молоді спортсмени повернулися із 3 срібними медалями у фігурному катанні і шорт-треку.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: