На Жовківщині відкрито новий спортивний майданчик з тренажерним обладнанням

30 листопада 19:00
Переглядів: 91
Спортивний майданчик

29 листопада ц.р. у с. Глинськ Жовківського району відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика із тренажерним обладнанням, встановленого в рамках реалізації обласної цільової програми «Спортивний майданчик».

У відкритті спортивного майданчика взяли участь голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, голова Жовківської районної ради Роман Горбань, директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович, завідувач сектору молоді і спорту Жовківської райдержадміністрації Ольга Калиновська, голова сільської ради с.Глинськ Ольга Тенета, директор Глинського НВК Володимир Баран, отець Степан. Відзначити відкриття майданчика прийшли також учні школи, депутати сільської ради та мешканці села.

Голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур висловила щирі вітання та свої сподівання, що майданчик буде використовуватися для покращення фізичного розвитку місцевої дітвори і, можливо, дасть старт у вихованні майбутніх відомих спортсменів. А також зазначила, що заняття спортом корисні й необхідні для повноцінного розвитку дітей і підлітків. Також привітав місцеву громаду голова районної ради Роман Горбань та подарував для шкільної бібліотеки книгу «Стародавня Жовква». За українською традицією отець Степан освятив новий спортивний майданчик. Директор Глинського НВК Володимир Баран подякував усім, хто долучився до встановлення майданчика. Й незважаючи на зимову погоду, судячи із щасливих дитячих облич, спортивна обнова дітям неабияк припала до душі.

Довідково.

Згідно обласною цільовою програмою «Спортивний майданчик» у 2016 році на Львівщині облаштовується 68 сучасних спортивних майданчиків: 28 спортивних майданчиків зі штучним покриттям та 40 майданчиків із тренажерним обладнанням. На цю мету з обласного бюджету виділено суму в розмірі 16 млн грн.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: