На змаганнях у Дніпропетровську тхеквондисти з Франківщини здобули нагороди

04 березня 20:20
Переглядів: 111
тхеквондо

Днями у Дніпропетровську відбувся традиційний турнір пам’яті першого президента Федерації тхеквондо ВТФ України Ігоря Петренка.

У змаганнях взяли івано-франківські вихованці ДЮСШ №3, ЦПЧ “Золотий Дракон”, спортивного клубу “Пантера” та Прикарпатського військово-спортивного ліцею.

У підсумку серед прикарпатців нагороди здобули вихованці ДЮСШ №3 та ЦПЧ “Золотий Дракон”. Так, Орест Бориняк, який тренується у старшого тренера Ігоря Йосипіва, завоював золоту медаль. Три бронзи здобули Денис Дудар, Сергій Черепаха (тренер – Роман Несторко) і Єва Йосипів.

Окрім того, вихованці івано-франківського спортклубу “Пантера” посіли два призових місця: Ілля Сверида отримав “срібло” (тренер – Артем Середюк), а Данило Коновалов – “бронзу” (тренер – Олександр Корсак).

У командних змаганнях з ТК-5, в яких франківчани виступали вперше, Діана Жолобайло та Анастасія Корсак разом з дівчатами з Вінниці, Дніпродзержинська та Києва під керівництвом Ігоря Йосипіва завоювали срібну нагороду серед юніорок. Зазначимо, що командні змагання супроводжувались танцями та світловим шоу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: