На змаганнях з велотріалу перестрибуватимуть через КамАЗ

21 червня 14:11
Переглядів: 220
велотріал

Близько 30 учасників зі всієї України візьмуть участь у Всеукраїнських змаганнях із велотріалу, які відбудуться у Тернополі 4 липня на Театральному майдані. 

 - Змагатимуться хлопці в трьох категоріях, - розповідає організатор змагань Віталій Сус. - Залежно від навиків, хлопців оцінюватимуть в категоріях: аматори, експерти та професіонали. Вік тут не має жодного значення, головне — техніка. Якщо спортсмен зайняв призове місце в нижчій категорії, то він автоматично переходить у вищу.

Для змагань на центральній площі міста розмістять спеціальні засоби: піддони, обіцяють навіть пригнати КамАЗ, щоб хлопці показали свої вміння.

 - Кожна категорія матиме свою частину траси, - каже Віталій. - Вони відрізнятимуться за складністю та висотою. Для категорії “аматори”, наприклад, висота траси не перевищуватиме п'яти піддонів, а от для категорії “еліта” стоятиме КамАЗ, і вони по ньому будуть стрибати на велосипедах.

Велотріал — це не просто вулична культура, як скейти чи ролики, пояснив Віталій.

Велотріал - це серйозний вид спорту, який зародився в Іспанії. Суть велотріалу — це подолання перешкод на велосипеді, не торкаючись їх частинами тіла. Якщо учасник при катанні все ж робить помилку — з нього знімають 1 бал штрафу. Таких штрафів він може допустити чотири, після п'яти учасниками дискваліфіковують Виграє в змаганнях той, з кого їх знімуть найменше. Для велотріалу використовують спеціальні велосипеди — без сидінь, тому що там вони просто не потрібні.

Візьмуть участь в змаганнях мінімум 25 осіб.

 - З них троє — це тернополяни, - продовжує розповідати Віталій. - Але набір ще триває.

Довідка:

Реєстрація учасників відбудеться 4 липня о 10.30 год.

Початок змагань — об 11.00 год.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: