Наболіле… А в очах у них лише гроші

16 березня 23:36
Переглядів: 276
Гол

Як відомо, днями відбулося засідання суддівського комітету та представників команд Городенківського району під егідою районної федерації футболу. Серед спектру обговорюваних питань були різноманітні, в основному присвячені життєдіяльності федерації, старту майбутнього сезону і пов’язаним із ним дотичних тем. Діло наче благе, потрібне, але… Як завжди, доморощені очільники ГРФФ спершу призначили засідання, а згодом скоригували дату і провели його на два дні пізніше. Звідси кількість зацікавлених осіб природно зменшилася. «Для чого?» - запитаєте Ви. Щоб легше було «проштовхувати» вигідні для григорівого панства рішення.

Найперший приклад. Очільник федерації довів до відома, що був присутнім у обласному центрі на засіданні керівників районних осередків, а ось стосовно пропонованих змін до Регламенту федерації сказати чомусь забув. Чи не захотів. Бо у ОФФ вимагали привести всі районні Регламенти до вимог ФФУ, себто зробити їх аналогічними Регламенту ОФФ стосовно основних питань. Отже, городенківським футбольним можновладцям це не вигідно. Тож жодних змін вони вносити не планують. Радше навпаки – захищають Регламент-2013 у минулорічній редакції.

І знову у них українські футболісти з інших областей чи районів є легіонерами. І це в час, коли для усіх нас Україна – єдина країна. Єдина як ніколи раніше, а футбол є тим чинником, що має нас об’єднати. Виходить, у наших городенківських демократів від футболу все інакше.

Не квапляться у федерації інформувати громадскість і про вибори голови. Кажуть, що не на часі зараз, але будуть. Мабуть вичікують, бояться звітувати, адже доведеться казати правду. Так ось відтягують час, щоб самим ще накеруватися, як хочуть, нажитися скільки влізе. Від нас залежить, чи встигнуть…

Обговорюючи контури майбутнього чемпіонату, вкотре не забули про вільховецьку «Чайку»: пропонувалося, щоб команда з весни поновила виступи у провідному ешелоні районних змагань, але представники району із незрозумілих причин висунули пропозицію про те, щоб «Чайка» з виховною метою провела сезон у нижчому дивізіоні. Представників вільховецького колективу це, звісно, не влаштовувало. Але, правду кажучи, дорогу до великого районного футболу їм не закрили остаточно. Сказали, що вирішуватимуть пізніше. Взяли паузу, щоб влаштувати торги. А чи не тому, що у очах у них лише гроші і саме їх вони чекатимуть від «Чайки».
Ось так працюємо, панове! Простіше кажучи, з нами зводять рахунки за відстоювання власних інтересів, боротьбу за чесний футбол та справедливість у ньому. Залишаємо за собою право захищати власну честь і гідність у вищестоячих футбольних інститутах.

І ще один цікавий факт. За невідомих обставин і невідомо ким було прийнято рішення про дискваліфікацію гравця команди «Олкор» с. Олієва-Королівка Чорнописького Василя. Не до кінця розібравшись у інциденті, а «розглянувши» однобоко висновки головного судді району Никифорука Степана Миколайовича, «вирішили» його відсторонити у змаганнях на 5 (п’ять) матчів. А чи саме не дії цього горе-арбітра призвели до конфліктної ситуації. І чомусь гра тривала не 90 хвилин (саме ця тривалість матчу вказана у Правилах гри), а до перемоги серафинецького «Каменяра». Таке свавілля не кожен витримає. Хоча сам гравець діяв емоційно, а після гри не був агресивним. То чи місце таким «Вбивцям у чорному» у районному футбольному господарстві, і чи на такі дії мають дивитися згадувані у шанованій демократичній газеті «Край» від 13 лютого 2014 року дідусі та бабусі. Феніта ля комедія. Демократія «по путінські».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: