Начальник управління Юрій Майборода відвідав Яворівський район

23 липня 11:54
Переглядів: 234
Майборода

22 липня ц.р. з метою обговорити актуальні галузеві поточні питання та хід реалізації обласних програм «Спортивний майданчик» та «Сільський спорт» начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода та його заступник Оксана Вацеба відвідали Яворівський район Львівщини.

Під час перебування в м. Новояворівську та м. Яворові відбулася зустріч з головою Яворівської райдержадміністрації Орестом Хляном, заступником голови Яворівської районної ради Володимиром Мацелюхом; заступником міського голови Яворова Андрієм Гаращуком, завідувачем сектору молоді та спорту Яворівської райдержадміністрації Романом Свистуном, директором фізкультурно-оздоровчого комплексу «Старт» Іваном Фаріоном, директором КП «Стадіон ім. Є. Смука» Михайло Грицаном та ін.

Юрій Майборода мав нагоду ознайомитися з діяльністю спортивного комплексу «Старт» (Новояворівськ), КП «Стадіон ім. Є. Смука» (Яворів), Яворівської ДЮСШ; побувати на тренувальному занятті місцевих пауерліфтерів, оглянути стан спортивних майданчиків, а також обговорити насущні питання й можливості облаштування майданчика із наливним покриттям у м. Яворові; формування нових обласних програм «Спортивні споруди для всіх», «Спортивна школа» в т.ч. з урахуванням питань доступності.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: