Надовго запам'ятається учням Олімпійський урок на Тернопільщині

30 вересня 16:31
Переглядів: 154
Олімпійський тиждень

Надовго запам’ятається учням загальноосвітнього навчального закладу I—II ступенів, як тепер офіційно іменують дев’ятирічну школу в Цеценівці Шумського району, що на Тернопільщині, організований Олімпійський урок.

1

За спільної ініціативи обласного відділення НОК України, педагогічного колективу на чолі з директором Іриною Решетило та вчителем фізкультури Василем Слюсарчуком урок провела уславлена землячка дітей, багаторазова переможниця і призер чемпіонатів світу та Європи з біатлону Світлана Крикончук.

Діти з великою цікавістю слухали розповіді спортсменки про її життєвий шлях, про перемоги і працю, яку потрібно вкладати, щоб досягти результату.

В свій шлях до вагомих спортивних міжнародних досягнень молодий тренер і заступник директора Тернопільської обласної ДЮСШ із біатлону сільського товариства «Колос» розпочинала з тих самих стежин, якими нині бігають шкільні кроси її молодші земляки.

Готуючись до уроку, учні добре вивчили історію сучасного олімпійського руху. А старшокласники, серед яких і племінник Світлани - Юрій Крикончук, який вже другий рік займається в ОДЮСШ із біатлону, продемонстрували неабияку спритність під час веселих спортивних естафет.

Всі учасники Олімпійського уроку були відзначені пам’ятними призами від обласного відділення НОК України, а колективу школи вручено спортивний інвентар і форма.

На завершення заходу перший заступник голови Тернопільського обласного відділення НОК України Віталій Ігнатенко повідомив про рішення активістів олімпійського руху заснувати традиційний турнір із лижних перегонів на призи Світлани Крикончук. Перехідний кубок для майбутніх переможців віднині зберігатиметься в рідній школі чемпіонки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: