Надрічне на Бережанщині святкувало День села зі спортом

19 вересня 16:03
Переглядів: 220
День фізичної культури і спорту

Розпочалось святкування ранковою літургію та молитвою за жителями села, що багато зробили для його розвитку, але яких, на жаль, вже немає.

Виконувач обов'язків сільського голови Володимир Баран оголосив свято відкритим, і людський потік линув на територію біля адміністративного будинку сільської ради, де розпочались спортивні забави, які були організовані Бережанським районним центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

Вісім молодих людей взяли участь в змаганнях з шашок, що проходили під пильним оком Романа Янка. Кругова система турніру забезпечила весь спектр емоцій за столами: вишукані ходи, хитрі комбінації, радісні перемоги, сумні помилки, несподівані результати. Після семи турів захоплюючої боротьби першим став Павло Борсук, Сергій Дубінчак виявився другий, а Андрій Дубно замкнув трійку призерів.

- Від волейболу чоловіків було просто неможливо відірвати, - ділиться враженнями Володимир Баран. - Ледь не до пізнього вечора, коли м'яч, сітку та простір ігрового поля, вже просто перестало бути видно, юнаки та молоді тілом і душею дорослі невпинно та завзято змагались між собою. Від пристрасної атмосфери боротьби, що панувала на майданчику та поблизу нього, кожен глядач отримав потужний заряд щасливого позитиву.

Вже більше чверті століття в Надрічному кожної неділі та свята чоловіки збираються в клубі та визначають кращого у народній місцевій забаві - доміно. Тому організатори свята не змогли не включити цю гру в програму Дня села. Як завжди, на столі досвідчені гравці по черзі викладали ігрові кості та, немов дітлахи, раділи звитягам над друзями-опонентами. Серед дружнього колективу традиційно була й без сумніву найазартніша людина села - Степан Бич, який і у свої вісімдесят вісім дає фору значно молодшим партнерам.

Молоді хлопці визначали, хто з них має найбільшу силу в руках для того, щоб кинути якомога далі в довжину шістнадцятикілограмову залізну гирю.

- Приємно, що трійку переможних відміток на траві слід було посувати вперед, - розповідає Володимир Баран. У підсумку в цьому конкурсі не було рівних Андрію Стефанишину, другі та треті результати продемонстрували відповідно Іван Мазіковський та Іван Баран.

А дуже весело проходило наступний вид змагань - перетягування линви. Адже глядачам, насамперед, чарівним жіночкам, які зручно сиділи на лавках, було вкрай кумедно бачити, як п'ятірка хлопців із усіх сил намагається перетягти в свій бік вісімку дівчат, або коли дружня малеча молодшого шкільного віку легко перемагає всіх без винятку. "Діти", "Ура", "Надрічне", "Дівчата" - такою вийшла трійка найкращих команд у цій дисципліні.

Дуелі з настільного тенісу та армспорту тривали весь день, але особливо затятими вони стали вже до і після опівночі. Неодноразово на змагальних столах мали місце справжні спортивні сенсації, а вправність та сила рук окремих учасників викликала просто величезне захоплення у вболівальників.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: