"Нафтохімік" і "Медик" здобули в Калуші по дві перемоги

16 грудня 18:13
Переглядів: 222
волейбол

У Калуші, де проводилися матчі другого туру чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу серед чоловічих команд першої ліги, вирішили не розтягувати змагання на два дні. За згодою команд і суддів всі шість поєдинків були зіграні в спортзалі ФСК "Нафтохімік" в один день – 13 грудня, щоб таким чином зекономити витрати приїжджих клубів на проживання і харчування гравців.

Найкращого результату домоглися в калуському турі чемпіонату області господарі майданчика – ВК "Нафтохімік" та команда "Медик" Івано-Франківського національного медичного університету. Обидва колективи здобули по дві перемоги. Щоправда, якщо ВК "Нафтохімік" обіграв своїх суперників – івано-франківський "Обрій" і ВК "Заболотів" з однаковим рахунком – 3:0, набравши в підсумку 6 очок, то здобуток "Медика" в Калуші виявився дещо скромнішим – 5 очок. Ця команда втратила одне очко у матчі з ВК "Університет" (Івано-Франківськ), оскільки перемогла свого суперника з рахунком 3:2, обігравши перед цим ВК "Заболотів" з рахунком 3:0.

В інші волейбольних матчах, що проходили в Калуші, зафіксовані такі результати:

"Водолій-Вікняни" (с. Вікняни) – ВК "Університет" (Івано-Франківськ) – 0:3,

"Обрій" (Івано-Франківськ) – "Водолій-Вікняни" – 1:3.

Поєдинки двох наступних турів чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд першої ліги проводитимуться вже в наступному році. А на так звані зимові канікули, які триватимуть в цьому турнірі до 21 лютого 2015 року, в статусі його лідера змагань йде ВК "Університет". В активі цієї команди Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника 13 очок, набраних в п’ятьох іграх. Друге місце в турнірній таблиці посідає івано-франківська команда "НТУНГ" (4 ігри, 12 очок). Третю сходинку п’єдесталу розділяють між собою ВК "Нафтохімік" (Калуш) і "Медик" (Івано-Франківськ), в яких по 11 очок, набраних у п’ятьох іграх.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: