Нагороджено кращих представників галузі фізичної культури і спорту Тернопільщини

14 вересня 18:52
Переглядів: 243
підгрушна

Відбулось урочисте засідання з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту. Захід пройшов у приміщенні облдержадміністрації.

На зібранні, учасниками якого стали голови обласних фізкультурно-спортивних товариств, організацій, директори спортивних шкіл та навчальних закладів, тренери, спортсмени, викладачі фізичної культури і спорту, представників спортивної галузі краю з нагоди професійного свята привітали голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець, перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Бицюра, заступник Міністра молоді та спорту України, Олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна.

А розпочалась зустріч із хвилини мовчання — присутні пом’янули одного з кращих спортсменів, вихованця клубу "Характерник", майстра спорту України, володаря Кубку України з фрі-файту Романа Ільяшенка з Чорткова, який, ставши бійцем у зоні АТО, віддав своє життя за світле майбутнє України у військовому протистоянні із зовнішнім агресором під Іловайськом, а також усіх загиблих на Донбасі.

Згодом, у своєму виступі голова обласної ради Василь Хомінець висловив своє переконання у тому, що кожен зараз прагне одного, — аби такі мужні, сильні спортсмени, як Роман Ільяшенко, не гинули у кривавій війні, а захищали честь України у спортивній борні, прославляючи її у світі. Звертаючись до присутніх, Василь Хомінець, зокрема, сказав:

—Тернопільські спортсмени гідно захищають спортивну честь нашої області та України на змаганнях, спартакіада, чемпіонатах і в Україні, і в Європі та світі. Спорт єднає людей у чесній боротьбі, спорт гартує. Адже тільки у здоровому тілі може бути здоровий дух. І цей дух потрібно підтримувати усім, незважаючи на ранги, посади чи діяльність. Бажаю усім Вам усіляких гараздів, і знаю, що саме Ви докладаєте багато зусиль для того, щоб словосполучення "Тернопільщина спортивна" мало зміст, форму і підтвердження. Нехай над нами буде мирне небо, а Ви досягайте нових спортивних вершин, виховуйте нових чемпіонів та олімпійців на славу нашої держави.

Вітання від голови Тернопільської облдержадміністрації передав його заступник Леонід Бицюра, наголошуючи на тому, що саме спорт виховує характер і ті якості, які дозволяють долати життєві різні труднощі.

— За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, найбільше на тривалість і якість життя впливає саме спосіб життя. Саме заняття спортом, фізичною культурою сприяють формування корисних звичок, навиків, вмінь, зрештою, є запорукою фізичного і духовного здоров’я. Тому сьогодні ми дякуємо вам за відданість професії, ентузіазм та наполегливість.

Надзвичайно символічним, що учасницею зібрання стала майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Олімпійських ігор в Сочі, чемпіонка світу, 5-разова чемпіонка Європи, переможниця і призерка етапів Кубка світу з біатлону, заступник Міністра молоді та спорту України Олена Підгрушна, яку буквально цього ж дня було обрано головою Тернопільського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України. Таким чином, усі присутні мали можливість привітати уславлену землячку з професійним святом і подякувати за "золотий" виступ на Олімпіаді, яким вона прославила увесь наш край. У свою чергу, у вітальному слові Олена Підгрушна навзаєм висловила вдячність землякам за підтримку, наголосивши, що саме це було запорукою її успіху.

Олена Підгрушна, Василь Хомінець та Леонід Бицюра вручили кращим представникам спортивної галузі краю грамоти і кубки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: