Нападник "Барком-Кажани" Андрій Шиманський поділився враженнями від матчів першого етапу Кубка України

30 жовтня 10:00
Переглядів: 107
Андрій Шиманський

Нападник «Барком-Кажани» Андрій Шиманський поділився враженнями від матчів першого етапу Кубка України, розповів як команда готується до матчів проти чернігівського «Буревісника» та розповів що змінилося у команді з приходом польського фахівця Яна Суха.

-Андрію, чи можна назвати вихід «Кажанів» до другого етапу Кубка України легким та прогнозованим?

-Проблем у нас не виникло. Можна згадати лише перший сет матчу з «Вінницею», у якому ми перемогли з рахунком 26:24. Програвали 22:24, суперник створив нам певні проблеми. Можливо, десь ми перегоріли і недооцінили суперника. Втім, у другій та третій партії все стало на свої місця. Ми усім довели, що на даному етапі є на голову сильнішими. Пригадую, що по ходу матчу травмувався зв’язуючий «Вінниці» Микола Хомин. Можливо, це якось вплинуло на гру, хоча другий зв’язуючий суперника також старався.

-В чемпіонаті України «Кажани» в одному з матчів навіть програли «Вінниці» 2:3.

-Недооцінка. Після програного сету не змогли як слід зібратися. Також вважаю, що умови проведення матчу, а саме ігровий зал, був на користь суперника, адже він там тренується. Грати там було дещо незвично. Добре, що другого ігрового дня ми зуміли зібратися і перемогти з рахунком 3:0.

-На початку чемпіонату «Кажани» набрали 9 очок з 12 можливих. Як оціниш такий старт команди?

-Наразі певні висновки робити рано, адже чемпіонат тільки починається, попереду ще багато турів. Першочергове завдання потрапити до шістки кращих команд. Думаю, на відміну від нас, інші команди ще розкачуються, шукають свою гру. Натомість про «Кажанів» так сказати не можна, адже ми вже граємо чотири місяці і, думаю, перебуваємо в оптимальній формі.

-Повернемось до Кубка України. Фахівці схиляються до думки, що група Б-1, де потрапили «Кажани», є дещо сильнішою, аніж група Б-2.

-Дві сторони однієї медалі. Якщо ми вийдемо до фіналу чотирьох, то з «Локомотивом» зможемо зустрітися лише у фіналі. Якщо б потрапили б в іншу групу, і, скажімо, виходили б з другого місця, то могли б одразу потрапити на «Локо». Незважаючи на це, зробимо усе можливе, аби вийти до фіналу чотирьох з першого місця.

-Над чим зараз найбільше працюєте на тренуваннях?

-Над командними діями, над захистом. Мова йде про блок, під страховку, догравання м’яча. Зараз тренування наближені до ігрових, оскільки ми готуємось до матчів з «Буревісником».

-Чи вдається знайти повне порозуміння з польським тренером Ян Сухом?

-Так, жодних проблем немає. Польську здебільшого хлопці розуміють, якщо хтось щось не знає, одразу підказують. У нас в команді ліберо Яцек Обремскі, який також допомагає з перекладом. Скажу, що з приходом Суха в команді багато чого змінилося. Особливо тренувальний процес, він змінився повністю. Найбільше Сух хоче навчити гри у захисті: одиночний та груповий блок. Також Сух хоче втілити в життя свою систему підготовки команди.

-Про що йде мова?

-Не можу розкрити ці карти, оскільки це знатимуть наші суперники (сміється).

-І на останок, чи реально «Кажанам» у цьому сезоні поборотися з «Локомотивом» за золоті медалі?

-З «Локомотивом» у цьому сезоні уже зустрічалися на «Кубку Лева». Ми хоч і програли з рахунком 2:3, але зіграли достойно. Чогось нам у цій грі забракло. Повірте, обіграти «Локомотив» бажання було більш, ніж достатньо, але, на жаль, не вдалося. Думаю, у наступних матчах ми поборемося з харків’янами. Перемоги над такими суперниками хочеться здобувати для наших вболівальників.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: