Нападник ФК "Тернопіль" Андрій Шевчук розповів про ситуацію в команді та причини останніх її невдач

27 квітня 21:15
Переглядів: 170
Андрій Шевчук

Андрій Шевчук розповів про ситуацію в команді та причини останніх її невдач:

– Важко пояснити стартові весні невдачі ФК «Тернопіль». І футболісти, і тренери, і керівництво клубу докладає всіх зусиль, кожен на своєму місці, щоб досягнути позитивного результату. Але дрібні помилки, на жаль, зводять все нанівець.

– Що потрібно зробити, щоб уникнути цих помилок?

– Найперше, грамотно зіграти в обороні, не дати супернику вільно приймати м’яча. Адже на сьогодні, окрім матчу з «Іллічівцем», у решти поєдинках ми багато пропускаємо. Зокрема, в останніх двох – по три м’ячі.

– Як оцінюєш свою гру, два голи в чотирьох зустрічах – це для тебе хороший показник?

– Звичайно, можна було б і більше забити. Але для цього потрібно, щоб до гравців лінії атаки побільше доставляли м’яча, адже нападники залежні від дій футболістів інших ланок. Не можу ж я взяти м’яча на половині поля суперника і пробігтися через все поля, що забити гол. Також, думаю, тернопільській команді потрібно побільше флангових прострілів та навісів.

– Особисто для тебе важливо забити гол, чи на першому місці все таки загальнокомандний успіх?

– Звичайно, нападник на полі в першу чергу є для того, щоб забивати голи. Але футбол – це командна гра, відповідно, якщо навіть я не заб’ю, а наша команда переможе, я буду дуже задоволений. Я завжди грав за принципом: нехай не заб’ю, натомість віддам передачу після якої голом відзначиться партнер по команді.   

– Як налаштовується команда на гру з «Гірником-Спорт»?

– Тільки на позитивний результат – тренуємося, тактично пропрацьовуємо сильні і слабкі сторони противника, психологічного готуємося до не простого поєдинку. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: