Нападник "Карпат" Пучковський у подарунок до дня народження власноруч пошив синьо-жовтий прапор

25 серпня 16:10
Переглядів: 93
Пучковський

Нападник ФК «Карпати» Тарас Пучковський народився 23 серпня, коли в Україні відзначають День державного прапора. Тож цьогоріч футболіст вирішив зробити сам собі патріотичний подарунок – власноруч пошив національне знамено. Процес бачила знімальна група клубного тележурналу «ПроКарпати».

Щоб пошити український прапор, Тарас Пучковський звернувся по допомогу на одну з місцевих швейних фабрик, де його під опіку взяла майстриня пані Віра. За її словами, останнім часом зі схожими проханнями на фабрику звертаються дуже часто.

«Тарас – молодець. Із першого разу запустив швейну машинку, зрозумів, як користуватися педаллю, – похвалила учня пані Віра. – Є ж такі, що навіть після навчання у спеціалізованій установі не вміють вмикати машинку».

Натомість критичніше про себе говорить сам Тарас Пучковський. За його словами, поки пошив прапор втомився так, наче працював на футбольному полі.

«І педаль натискай, і швидкість правильно розраховуй, щоб воно тобі руки не порізало чи палець, – ділився враженнями футболіст – Дуже важка робота. У футбол легше грати».

Урешті спільними зусиллями футболіста і професійної майстрині прапор таки вдалося пошити.

«Надіюсь, станеш гордістю нашої країни», – побажала пані Віра Тарасові Пучковському, вішаючи йому знамено на шию.

«Для мене День Незалежності – велике свято, – говорить Тарас Пучковський. – Завжди в гості приїжджає сім’я або я їду додому, щоб разом із рідними провести цей день».

Утім на цьому Тарас не обмежив себе у подарунках. На додачу до майстер-класу з пошиття знамен футболіст ще й узяв урок бойового гопака. Що з того вийшло, – дивіться сьогодні, 25 серпня, о 22:00 на телеканалі ZIK у клубному тележурналі «ПроКарпати».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: