Нападник "Карпат" Сергій Зеньов – прогрес чемпіонату

28 травня 23:21
Переглядів: 228
зеньов

У переліку п’ятірки гравців, які досягли найвищого прогресу в цьому чемпіонаті на думку порталу football.ua, опинився естонський нападник «Карпат» Сергій Зеньов.

«Зеньов прийшов у «Карпати» багато років тому, маючи репутацію вкрай перспективного гравця. Тривалий час просунутися далі першого враження в «Карпатах» йому не вдавалося. Усі відзначали швидкість Зеньова і його вміння діяти під час швидких атак. Однак вирости до очікуваного рівня естонський форвард все ніяк не міг.

Заважали Зеньову і травми , адже в останні роки він навряд чи до половини матчів за сезон дотягував . Після приходу Олександра Севідова змінилася і роль Зеньова в команді. Він остаточно перебрався з позиції центрального нападника на фланг, але що набагато важливіше – перестав вибувати на довгий час з ладу і отримав довіру.

Під керівництвом Севідова «Карпати» в атаці стали грати у швидкий футбол, знаходити вільні зони і переводити туди м’яча за допомогою мінімальної кількості передач. Такий футбол якраз і підходив Зеньову, який встановив особистий рекорд за забитими м’ячами за сезон – дев’ять. Після такого сезону у Львові напевно не дуже раді тому, що Зеньов прийняв рішення покинути команду після завершення контракту влітку»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: