Напередодні Дня святого Миколая проходитиме "Фестиваль одноборств"

16 грудня 16:40
Переглядів: 105
карате

Вже 17 грудня на татамі відбуватимуться поєдинки зі спортивного карате та кудо. Близько 200 спортсменів боротимуться за першість та демонструватимуть різноманітні стилі двобою. Змагання відкриті для усіх вікових категорій та зберуть учасників з різних куточків України.

Турнір проводить Львівське обласне спортивне товариство „Гарт” спільно з управлінням молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

«Заняття бойовими мистецтвами - це випробовування волі та духу. Спортсмени та їх тренери вкладають все у відточення майстерності та підняття вищого рівня. Ці змагання є можливістю для наших спортсменів, показати результати щоденних тренувань та волі до перемоги. Запрошуємо всіх на Фестиваль одноборств, насолодитись неповторними двобоями та цікавими техніками», - розповідає Богдан Юхницький, Президент ЛОСТ «ГАРТ».

Змагання відбуватимуться у спортивному залі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького за адресою: вул. Пекарська, 50.

Цікавим фактом заходу є те, що ці види спорту (мистецтва двобою) вперше поєднуються на Фестивалі одноборств, оскільки «кудо» і «карате» різняться ступенем контакту.

Сценарний план проведення заходу:

10:00 – початок змагань

з 12:00 до 12:30 – парад відкриття змагань

з 13:00 до 16:00 – продовження змагань

з 16:00 до 17:00 – початок фінальних поєдинків

з 17:00 до 18:00 – нагородження переможців та призерів змагань

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: