Напередодні товариського матчу футзальних збірних Словаччини та України

27 жовтня 12:52
Переглядів: 75
футзал збірна

Рівно за добу до початку першого товариського матчу зі збірною Словаччини національна збірна України провела тренування і місцевому спортивному комплексі, який вміщує приблизно 1.200 глядачів.

332

Словацька сторона відвела нашій команді для тренування 1,5 години, і весь цей час гравці дуже насичено відпрацювали під прискіпливим оком Олександра Косенка та його помічника Валерія Легчанова. Після короткої розминки всі збірники розбились навпіл, та й ще зменшили вдвічі розмір ігрового майданчика за рахунок перенесення воріт. Тому гра впродовж 10 хвилин у такому форматі була вкрай насиченою. Трохи перепочивши, футболісти переключилися на роботу в четвірках, в той час як з воротарями працював Валерій Легчанов. Робота для них знайшлася після того, як гравці почали відпрацювувати удари по воротах, причому постійною вимогою головного тренера була необхідність обов’язково влучати у ствір воріт.

35

Але самою видовищним моментом тренування була її ігрова частина, коли гравці розбилися на три четвірки, і кожна зіграла з кожною. Їхні склади виглядали таким чином: перша – Дмитро Сорокін, Журба, Шпигарь, Білоцерківець, друга – Овсянников, Рогачов, Бондар, Разуванов, і третя – Олександр Сорокін, Валенко, Шамлі, Кордоба. Цікаво, що якщо Олександр Косенко слідкував за грою, знаходячись біля майданчика, то Валерій Легчанов фіксував дії футболістів, розмістившись на верхній частині трибуни.

А закінчувала півторагодинне тренування робота в четвірках, де гравці під настановою Валерія Легчанова спробували награти різні варіанти при стандартних положеннях.

Нагадаємо, що початок матчу - сьогодні ввечері о 20.00 за київським часом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: