Нарешті Україна!!! Збірна України таки вийшла на Євро-2016

18 листопада 09:15
Переглядів: 773
Словенія - Україна

Словенія - Україна 1:1 (1:0). Відбір до чемпіонату Європи-2016. Раунд плей-оф. Матч-відповідь. 17 листопада 2015, 21:45. Марібор, стадіон «Ljudskі vrt».

Суддя: Джюнейт Чакір (Туреччина).

Словенія: Гандановіч, Безяк (Любиянкич 68), Крхін, Кампль, Печнік (Ілічіч 67), Йокіч, Новаковіч, Бірса (Лазаревіч 80), Іліч, Цесар (к), Бречко.

Тренер: Сречко Катанец.

Україна: П’ятов, Ракицький, Хачеріді, Федецький, Рибалка, Сидорчук (Гармаш 61), Шевчук, Селезньов (Кравец 80), Коноплянка (к) (Тимощук, 90+4), Ярмоленко, Степаненко.

Тренер: Михайло Фоменко.

Голи: Цесар (11) - Ярмоленко (90+6).

Попередження: Цесар (1), Йокіч (25), Печнік (38), Лазаревич (90+4) - Коноплянка (4), Рибалка (32).

Вилучення: Бречко (90+3).

Команди з перших хвилин «розгорнули свої цукерки» і почали на всі сторони їх «облизувати». Тобто атакувати ворота суперника. Одні на інших дивилися з неприхованою заздрістю, але ніхто не забував про гру. Яка у великій мірі нагадувало протистояння двох непоступливих гігантів європейського футболу. На трибунах стадіону зібралося майже 13 тисяч глядачів, серед яких не бракувало українців, які щиро і дуже активно підтримували свою команду.

Емоції брали гору над здоровим глуздом і суддя з Туреччини змушений був охолодити жар Цесара уже на першій хвилині гри. Словенець підступно вдарив ліктем в обличчя Селезньова. Євген впав на траву.

Заявив про себе і Коноплянка. Спершу Євген виконав штрафний удар, але воротар потягнув м'яча з під стійки. А в наступному моменті «іспанець» отримав попередження за …відмашку.

У підсумку українці програли перший тайм. В команди не клеїлася гра в атаці, та й в обороні не бракувало дірок. І словенці свого досягли і «запхали» м'яча у ворота П'ятова. Хоча перший удар Безяка головою Андрій відбив. Однак капітану Цесар вдався шикарний гол. За який не соромно. От для Федецького і Хачеріді пам'ятка буде на довго. Так в захисті грати не можна!

На 28-й хвилині грубої помилки допустився Кампль і Коноплянка вивів на побачення з воротарем Селезньова. Гострий кут. Це правда! Але з таких позицій форвард повинен забивати. Проте чудово зіграв і Гандановіч, який парирував м'яча.

Перед перервою Селезньов, вирішив допомогти захисникам і ледь не «приніс» гол в наші ворота. Печнік міг команду Фоменко добряче …погріти. Та П'ятов виявився готовим до такого розвитку подій і відбив м'яча.

Коноплянка виконав штрафний. М'яч прямував у ближній кут. Але Гандановіч впорався із цим непростим моментом на відмінно.

У наступному епізоді від Гармаша відвернулася Фортуна. Бо як інакше назвати той момент, коли Денис промахнувся, перебуваючи один перед воротами. Можливо спрацював людський фактор?

В середині другого тайму активізувались українці та почали частіше переходити половину поля господарів. Навіть Ракицький підключився до атаки, але пульнув високо над воротами.

На 74-й хв. господарі повинні були забивати рятівний для себе другий гол. Проте П'ятов врятував українську команду від зайвої проблеми. Ось це і є клас воротаря.

Ближче завершення матчу словенські фанати закидали футбольне поле фаєрами. Суддя навіть на кілька хвилин зупинив гру. Невже народу цей дим приносить якесь задоволення?

На 90-й хв. Цесар розбив ліктем голову Кравцю. Обійшлося без вилучення. Бречко побачив перед собою червону картку за удар по ногах нашого Коноплянку, а через хвилину Лазаревіч отримав гірчичника. Нерви словенцям явно здавали.

Тож нічого дивуватися, що наприкінці доданого часу помилився Кевін Кампль і трійка українських козаків гуртом рушила на ворота Гандановіч. Перебинтований Кравець мчав з м'ячем через пів поля і зупинився перед воротарем. «Положив» на траву Гандановіч та відпасував на Ярмоленка. Андрієві ніхто не завадив перевести смугастого у ворота.

Ось і все по муці та по грі. Україна, нічим не вразивши футбольну спільноту, все ж вистояла, забила гол і оформила документи на поїздку до Франції на чемпіонат Європи.
Але тренерському штабу вже необхідно зайнятися пошуком нових гравців для такого солідного форуму. Час є були б бажання і сили…

Тож вітаємо усіх вболівальників, футболістів, тренерів і функціонерів з небуденною подією! Україні нарешті всміхнулося щастя! От би ще позбутися цієї війни, нав'язаної нам клятим «рускім мірам».