Народний депутат Володимир Шкварилюк відмовився від боротьби за крісло голови ІФФФ

26 лютого 12:32
Переглядів: 299
Тарас Клим

Про це йдеться у листі, поширеному прес-службою народного депутата.

Як повідомляв КУРС раніше, за посаду керманича обласного футболу змагатимуться двоє кандидатів – нинішній виконуючий обов’язки керівника ІФФФ Тарас Клим, а також депутат Верховної Ради України  Володимир Шкварилюк

Текст листа:

"28 лютого 2015 року відбудуться позачергові вибори голови Івано-Франківської обласної федерації футболу, яку в народі називають закрите акціонерне товариство імені Т. Клима. Кандидатом на посаду голови федерації є Тарас Клим, який багато років керував футболом як перший заступник, а сьогодні виконує обов’язки голови. Саме в цей період футбол в області зник не тільки як професійний, але й як вид спорту взагалі.

Прикарпатці мають можливість спостерігати на теренах області тільки за розвитком дитячо-юнацького футболу, яким опікуються батьки і небайдужі до майбутнього нашої держави – здоров’я дітей – меценати, але ніяк не обласна федерація футболу. Мої сини віком 8 і 13 років займаються футболом. Коли є можливість, то обов’язково відвідую дитячі турніри, які організовують федерації футболу у сусідніх областях (Львівська, Чернівецька, Закарпатська, Волинська та інші). Дітки займаються на сучасних європейського рівня майданчиках, біля яких є всі необхідні умови (роздягалки, душові тощо).

Це заслуга обласних федерацій, бо зуміли налагодити роботу не тільки з місцевою владою, меценатами і батьками, а й з Федерацією футболу України. Як результат в кожній області є професійні команди. 

Я сусідам щиро заздрю, тому маю благі наміри щодо нашої області. На прохання шанувальників футболу я вдруге вирішив балотуватися на відповідальну посаду для того, щоб допомогти відродити славу прикарпатського футболу, для того, щоб вкладати в розвиток, а не заробляти на святому, не будувати родинні гніздечка (готелі, ресторани) на землях, які міська громада виділила для федерації футболу. 

Об’їхавши область і зустрівшись з більшістю колективних членів федерації, змушений поінформувати шанувальників наймасовішого виду спорту, що серед делегатів на конференцію немає вищезгаданих представників дитячо-юнацького футболу, натомість є багато делегатів, які не мають жодного відношення до футболу (бухгалтери, комп’ютерщики, фотографи і т.д.) Багато хто в розмові зі мною дали зрозуміти, що зобов’язані Тарасу Климу (шкода, що не футбольній громаді) і будуть за нього голосувати. Розваливши футбол в області, на сесії міської ради Тарас Клим заявив, що за його сприяння біля стадіону "Рух" невдовзі з’явиться стадіон зі штучним покриттям за кошти УЄФА. Нехай в цьому Бог допомагає. 

Вважаю правильним дати громаді можливість отримати обіцяний стадіон, а опоненту на виборах шанс хоча б одним добрим ділом ввійти в історію прикарпатського футболу. У зв’язку з цим я прийняв рішення відмовитися від подальшої участі у виборах голови ІФФФ. І на останок, переконаний, що майбутній голова буде відповідальний за розвиток футболу в області разом із делегатами, які за нього проголосують".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: