Наш важкоатлет Володимир Гоза - номінований на "Спортивний оскар"

25 березня 23:00
Переглядів: 3106
Володимир Гоза

8 квітня у Київському національному академічному театрі оперети відбудеться ювілейна X Всеукраїнська церемонія нагородження «Герої спортивного року».

Організаторами заходу виступають Національний олімпійський комітет України та Міністерство молоді та спорту України. «Герої спортивного року» – це національний «Спортивний Оскар», покликаний визначити та нагородити кращих спортсменів, тренерів, команди та фахівців з усіх видів спорту.

Цього року на престижну премію номінований важкоатлет-юніор, студент 2 курсу факультету спорту та кафедри атлетичних видів спорту – Володимир Гоза. Срібний призер чемпіонату світу з важкої атлетики серед юніорів 2015 претендує на перемогу у номінації "Олімпійська надія України".

Також у цій номінації представленні спортсмени: Юлія Журавок – чемпіонка та бронзова призерка чемпіонату світу з біатлону серед юніорів та Андрій Хлопцов – чемпіон та бронзовий призер І Європейських ігор з плавання.
Ім'я переможця дізнаємося зовсім скоро: 8 квітня під час урочистої церемонії нагородження "Герої спортивного року", передає офіційний сайт федерації важкої атлетики України (http://uwf.in.ua/news).

Вболіваємо за нашого студента – Володимира Гозу та бажаємо йому перемоги!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: