Наше "Розточчя" в Польщі запам’ятають

09 грудня 09:31
Переглядів: 235
футбол

Поляки, наші сусіди з заходу з великою пошаною відносяться до історії своєї країни, як на політичному рівні так і спортивному. Ось на днях клуб TERMALICA BRUK-BET Нєцєча Клуб Спортивний провів у залі Загальноосвітнього ліцею міста Колбушова футбольний турнір присвячений пам’яті померлого 2010 рoку колишнього футболіста і тренера цієї команди Збіґнєва Фрица. Це був уже п’ятий меморіал. Співорганізатором турніру став син З.Фрица і колишній гравець Termaliki Bruk-Betu - Патрик Фриц.

В турнірі виступали 10-літні хлопці шести колективів з груп підготовки першо- і друголігових команд. Україну представляли юні футболісти з Новояворівська «Розточчя», яких тренує Юрій Тріска. Наші земляки заявили про себе з кращого боку. Посіли друге місце.

футбол

Кращою командою турніру став «Мотор» (Люблін). Третє місце посіли гравці «Дунайца» (Новий Сонч). Наступні місця посіли: ДАП (Дембіца), «Беньямінек» (Кросно), «Teрмаліка Брук-Бет» (Нєцєча), «Колбушов’янка» (Колбушова) i «Ресовія» (Ряшів).

Турнір проходив у прекрасній товариській атмосфері. Діти отримали хорошу змогу приготуватися до новорічних турнірів, яких на Львівщині не бракуватиме. Організатори приготували для молодих футболістів i …вболівальників. Нагороди oкрім братів Фрицув ще вручали запрошені футболісти лідера I ліги «Teрмаліка Брук-Бет» - Себастьян Новак, Даріуш Ярецкі, Якуб Червіньскі, Toмaш Фошманьчик i Дaвiд Солдецкі.

Серед нагороджених було два Назара з Новояворівська - Ямбурко і Роман.

По завершенні матчів турніру організатори провели матч між друзями Патрика і Oскара Фрицув з тренерами.

футбол

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: