"Наше завдання виграти цей чемпіонат"

30 липня 19:14
Переглядів: 257
карпати

Поєдинки проти київської команди завжди носять особливий характер. Тим паче, коли динамівці є прямими конкурентами «левів» у боротьбі за золоту гілку першості молодіжного чемпіонату. Дмитро Заїкин, Назар Стасишин та Володимир Войтович розповіли, чого забракло львів’янам для перемоги та чи задоволені хлопці результатом двобою з чинними чемпіонами.

Назар СТАСИШИН
захисник ФК «Карпати»

«У першому таймі ми трохи «підсіли», важко давалась гра. Якби ми забили на початку, то гра могла скластись зовсім по-іншому. З чим пов’язаний такий стан команди? Зараз тяжко конкретно відповісти на це питання. Про відсутність емоцій не може бути й мови, всі хлопці були вкрай налаштованими на поєдинок з «Динамо». Кожен з нас розумів наскільки важливою є ця гра. У другій 45-хвилинці почали більше діяти на атаку, як наслідок, організували кілька справді хороших моментів». 


Володимир ВОЙТОВИЧ
нападник ФК «Карпати»

«Ми знали, якому супернику будемо протистояти, тому як морально, так і фізично готувались до важкої гри. Установка від тренера була такою, щоб ми пресингували не дивлячись на ім’я опонента. У другому таймі добились позитивного результату: більше грали на атаку, створювали хороші моменти біля воріт динамівців. Можна сказати, що задоволені результатом, але наприкінці могли забити та вигравати матч» – підсумував Володимир.


Дмитро ЗАЇКИН
нападник ФК «Карпати»

«Команда зібралась в кінці та взяли одне очко. Здається, не вистачало фарту; кілька сантиметрів і м’яч би залетів у ворота... Тренер каже, що треба добігати будь-якою ціною, тоді прийдуть голи. «Динамо» складний суперник, тому цей результат можна вважати задовільним для нас. На кожен матч налаштовуємось на перемогу. Ми хочемо виграти цей чемпіонат, це наше завдання» – розповів карпатівець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: