Наші атлети - найсильніші на Львівщині

27 січня 13:00
Переглядів: 164
Важка атлетика

Спортивна база КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо 22-23 січня приймала змагання Кубка та чемпіонату Львівської області в окремих вправах з важкої атлетики. За право представляти нашу область на Кубку України, що відбуватиметься у Чернігові з 9 по 13 лютого, змагалися близько 60 атлетів. Та найвищий рівень підготовки показали студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Студентка 3 курсу факультету фізичного виховання Заяць Ольга посіла 1 місце у ваговій категорії 48 кг з результатом 44 кг у ривку та 63 кг у поштовху. Студентка 2 курсу факультету спорту Нагорнюк Діана посіла 1 місце у ваговій категорії +75 кг з результатом 73 кг у ривку та 90 кг у поштовху.

Також перемогу здобула ще одна третьокурсниця (ФФВ) Константинова Софія, яка виступала у ваговій категорії 69 кг з результатом 52 кг у ривку та 63 кг у поштовху.

Організатори змагань відзначили вагомий приріст спортивного результату у представниці найлегшої вагової категорії – Заяць Ольги, що за короткий час спромоглася стати однією з лідерів жіночої збірної команди Львівської області.

Серед чоловіків чемпіонами області стали - у ваговій категорії до 56 кг Білаш Павло (студент 2 курсу ФФР), у ваговій категорії до 85 кг майстер спорту Бондаренко Ігор (студент 3 курсу ФФВ), а у ваговій категорії до 94 кг – майстер спорту, чемпіон та призер всеукраїнських і міжнародних змагань Олевич Віталій (2 курс ФС), який і став абсолютним володарем Кубка Львівської області. Його результат у ривку – 156 кг, а в поштовху – 175 кг.

Срібними призерами чемпіонату стали: Яців Богдан у ваговій категорії до 69 кг та Николин Олег у ваговій категорії до 77 кг (студенти 2 курсу ФС).

Бронзовим призером змагань у ваговій категорії до 105 кг став першокурсник факультету спорту Суховій Владислав. Також першокурсник Козюпа Олег фінішував четвертим у ваговій категорії до 94 кг.

Вітаємо наших атлетів зі стартом та бажаємо у новому спортивному році високих результатів та нових перемог!