Наші футболісти в Росії. Як вони там?

24 квітня 08:30
Переглядів: 546
Ярослав Годзюр

Ярослав Годзюр діяв незвично невпевнено на виходах, інколи не виходячи на перехоплення м'яча в зручних для цього ситуаціях. Зокрема, обидва голи були забиті з воротарського майданчика, і принаймні під час другого голу Годзюр міг вийти на перехоплення (хоча вину слід покласти перш за все на захисників). Вдало відбив підступний удар в ситуації, коли йому заважав гравець "Локомотиву" і незграбно відбив потужний удар з флангу (на щастя, м'яч потрапив до гравця "Терека"). Крім цих епізодів, "залізничники" не спромоглися завдати бодай одного удару в отвір воріт Годзюра. Матч закінчився перемогою "Локомотива" з рахунком 2-1, і підопічні Леоніда Кучука продовжують переслідувати "Зеніт". "Терек" посідає 12-те місце.

Ігор Худоб'як не грав у матчі "Ростову" в гостях проти "Волги", який закінчився поразкою його команди з рахунком 2-1. "Ростов" вже може готуватися до наступного сезону.

Перервав свою гольову серію Ілля Михальов з "Нєфтєхіміка". Загалом український форвард провів невиразний виїзний матч проти "СКА-Енергії", який завершився з рахунком 1:1 і підтримав надію гостей на порятунок від вильоту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: