Наші футболісти в Росії. Як вони там?

20 вересня 00:12
Переглядів: 335
худобяк

Ворота "Терека" вперше в сезоні захищав Ярослав Годзюр, його російський конкурент, який провів початок сезону в якості першого воротаря, цього разу залишився на лаві запасних.

Наші за кордоном. Росія. Бліцкриг Вороніна - изображение 3

Годзюр відзначився кількома непоганими сейвами, кращим з яких був на 40-ій хвилині, коли українець в стрибку витягнув м'яч з кута. У першому голі не винен, в другому під час навісу з флангу у Ярослава був час для того, щоб вийти з воріт і перервати цей пас, але воротар вирішив залишитися на лінії і в підсумку пропустив гол головою з семи метрів. В середині другого тайму Ярослав "загубив" ворота і мало не отримав гол за "комірець". Матч закінчився перемогою "Зеніта" з рахунком 2:0. Команда Тимощука посідає другу позицію, а колектив Годзюра - другу з іншого боку, маючи лише 3 очки в активі.

Ігор Худобяк відіграв 24 хвилини в матчі в Москві з "ЦСКА" під час його виходу на поле рахунок був нічийним, та вже за чотири хвилини пас врозріз під час контратаки "армійців" "відрізав" центр поля, де й знаходився українець. До закінчення матчу Худоб'як не відзначився нічим, "Ростов" не спромігся на штурм, програв і посідає п'яте місце в лізі.

Дмитро Семочко, який вже досить давно живе і грає у Владивостоку дебютував в матчі 14-го туру проти лідера першості тульського "Арсеналу". Цей матч став сенсацією в ФНЛ, адже до цього матчу "каноніри" вдома не втратили жодного очка, а тут одразу 0:3. Другий м’яч "Луча" забив Ілля Михалєв, який вийшов на заміну в другому таймі. Цей гол став для нього п’ятим в чемпіонаті.

Олександр Касьян у всіх трьох турах розпочинав у старті, але жодного матчу повністю так і не відіграв. Проти "Газовика" форвард не тільки відкрив рахунок у матчі, а ще й свій гольовий рахунок у поточному сезоні.