"Наші ключові гравці знову орендовані польськими командами"

10 березня 16:22
Переглядів: 418
грабовський

Головний тренер львівського «Сокола» Юрій Грабовський розповів про передсезонну підготовку команди до нового сезону і кадрову ситуацю в команді.

«Тренуємося чотири рази на тиждень. Заняття проводимо у спортзалі і на штучному полі стадіону «Україна», спільно з РК «Батяри». Що стосується складу, то ми будемо залучати молодих хлопців 1996-го року народження. В іншому склад залишиться колишній».

Нагадаємо, що «Сокіл» взяв участь лише в одному турі зимової першості України з регбі-15, серед команд Західного регіону.

«У Польщі незабаром відновиться національна першість, і наші ключові гравці знову орендовані польськими командами. Як і в минулому сезоні шість регбістів «Сокола» будуть виступати в сусідньому чемпіонаті. Центральний четвертний Марек Грабовський у «Лодзі», його брат Владислав (нападник третьої лінії) в «Аркою». А «вісімка» і капітан «Сокола» Богдан Волошин, стовп Сергій Росіхін, форвард другий лінії Дмитро Мокрецов і флай-хав Олександр Часовських будуть захищати кольори команди «Будовляни».

Відзначимо, що матчі польської «Екстраліги» з регбі-15 поновляться в кінці березня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: