Наші профі (жінки). Підсумки сезону. Перша ліга

19 січня 17:30
Переглядів: 118
Футбол

Підбиваємо підсумки виступів наших футболісток у чемпіонатах України у 2016 році. І розпочнемо з Першої ліги чемпіонату України.

ЖФК "ДЮСШ №3" (Івано-Франківськ)

Єдиним представником області у всеукраїнських змаганнях серед жінок є івано-фракнівська ДЮСШ №3. На жаль, минулоріч наші дівчата не зуміли повторити успіх двох попередніх сезонів (2014 - "бронза", 2015 - "срібло"). У 2016-му підопічні Івана Олійника пробились до фінальної частини Першої ліги, та у матчі за бронзові нагороди поступились "Львів'яночці" з рахунком 0:4. У Кубку України наші дівчата зупинились у чвертьфіналі, програвши уманськими "Пантерам" - 0:2.

У всіх матчах нашої команди відіграли одразу п'ятеро футболісток - Тетяна Барановська, Надія Бойчук, Тетяна Лайщук, Вікторія Серемчук та Христина Татарин, яка провела найбільше часу на полі (892 хвилин). Найкращим бомбардиром команди стала Надія Бойчук, в активі якої шість влучних ударів. Три голи у минулому сезоні до свого активу записали Тетяна Лайщук та Вікторія Гірин. Доробком у два влучні постріли можуть похвалитись Вікторія Серемчук та Ольга Шевчук, а Анна Дем'янець та Ангеліна Павлик забили у минулому сезоні по одному м'ячу.

5 матчів в лізі

Ще одна наша краянка Марія Татарин минулого сезону захищала кольори львівської "Львів'яночки". Всього у складі клубу з міста Лева Марія провела 5 матчів у регулярному чемпіонаті, відігравши сумарно 318 хвилин.

Леся Васильків ("Янтарочка" Новояворівськ)
1 матч в лізі

По ходу сезону Леся Васильків змінила ДЮСШ №3 на новояворівську "Янтарочку". За команду зі Львівщини Леся відіграли лише один повний матч супроти вінницького "Колосу" (1:1). Окрім цього, Леся потрапила до заявки "Янтарочки" на Першу лігу футзального чемпіонату України 2016/2017 серед жінок.