Наші за кордоном. Хет-трик Коваля та багато іншого

14 листопада 14:01
Переглядів: 161
Коваль

Огляд дій українських футзалістів, що виступають за межами нашої Батьківщини.

У це міжсезоння багато українських зірок покинуло наш чемпіонат, але ми не збираємося їх втрачати з поля зору. Щотижня будемо повідомляти, по мірі наявності інформації про те, як живеться українським футзалістів на чужині.

Білорусь

Несподівано втратив очки Вітен, здобувши лише нічию на виїзді з Дорожніком. При цьому вітебці програвали по ходу зустрічі 0:2, а рахунок за них зрівняв наш Тарас Королишин, який став одним з найкращих у матчі.

У дербі українських тренерів сильнішим виявився Олександр Даниленко, якому допоміг перемогти наш же Олександр Вершинін. БЧ 3:2 обіграло Борисов-900 Сергія Гупаленка.

Сталіца без особливих складнощів розбила Форте, але ні Сільченко, ні Гуменюк, ані Юнаков забити у ворота команди Задорожного і Мірошника не зуміли. Ось Хурсов та Дмитро Іванов допомогли Лідсельмашу впевнено переграти Динамо-Охорону, відвантаживши три з п'яти голів своєї команди. Вже традиційно програв Граніт з Цоєм і Когутом.

Країна на півночі від Харкова

Відбулися кубкові матчі, які не принесли особливої слави нікому з наших футзалістів. Петро Шотурма отримав травму і свою гру пропустив, Володимир Разуванов в грі з Новою Генерацією не відзначився (4:4 - один з м'ячів на рахунку Морено), Ципун отримав десять від Динамо, а Свірідов з Романовим свою гру зіграють тільки 27 листопада. Ось такі справи.

Польща

У Польщі добре заявили про себе українці Ред Девілс і Вісли. Дияволи у впертій боротьбі поступилися чинним чемпіонам з Бяльско-Бялої, але при цьому обидва голи на свій рахунок записали наші. Дмитро Харченко відкрив рахунок, а Вадим Іванов подарував Дияволам надію на нічию, але два голи за п'ять хвилин вони відіграти не зуміли. У Віслі ж відфеєрив Сергій Коваль, який оформив "трюк з капелюхом" у воротах Клірекса, один гол записав на себе Роман Вахула.

Азербайджан

Неждано-негадано Фенер зіграв внічию з Еколом, а наші в цій грі нічим не відзначилися. Український клуб залишився на вершині турнірної таблиці, але тепер випереджає Хазар Айландс всього на одне очко.

Казахстан

Непогано йдуть справи в Олега Солодовника та його української бригади в Мунайши. У перенесених іграх шостого туру українська команди двічі обіграла Ушкин-Іскру. Відмінно проявляє себе Віталій Скорий, забивши по голу в кожному матчі. Не пасе задніх і Олексій Сагайдаченко, який постійно виручає партнерів. Зараз хлопці Олега Солодовника йдуть на другому місці в турнірній таблиці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: