Наші за кордоном: Олег Ящук

16 квітня 08:10
Переглядів: 304
Ящук

«Вестерло» Олега Ящука щоб зберігати хоча б примарні шанси на вихід в еліту мав обов’язково перемагати вдома останню команду ліги «Сент Ніклаас». Ящук вийшов в стартовому складі команди.

Перший тайм матчу закінчився нічиєю 1:1, а на початку другого саме українець був головною дієвою собою на полі. На 52-ій хвилині його як косою скосив захисник суперників у власному штрафному майданчику – пенальті і червона для порушника. Існує неписане правило – той, хто заробив пенальті, не повинен його пробивати. Ящук цього правила не дотримався і голкіпер суперника відбив удар українця з позначки, хоча м’яч летів в саміський кут воріт.

А вже за п’ять хвилин український ветеран виправився – забив свій четвертий гол за «Вестерло». Його забули при розіграшу штрафного і Олег поклавши корпус влучив у лівий від голкіпера кут.

Так рахунок став 2:1 на користь команди Ящука. А на 69-ій українця замінили, адже рахунок був вже 3:1. Ящук також в цьому матчі отримав попередження. Сама ж гра завершилася з рахунком 4:4. Можливо не варто було так рано змінювати Ящука…